The Watchmaker Indir (v1.2)

Saatçi Free Download PC oyunu doğrudan bağlantıyla önceden yüklenmiş. Saatçi 17 Mayıs 2018’de piyasaya sürüldü

Oyun hakkında

Bir bulmaca macera oyunu olan The Watchmaker’da oyuncular İskender rolünü üstleniyor. Devasa saat mekanizmalarından oluşan steampunk dünyasında, Alexander’ın rutini, değerli çan kulesini her gün onarmak, mekanizmalarını ayarlamak, dişlileri yağlamak ve her şeyi en küçük parçaya kadar cilalamaktan ibarettir. Yıllardır bildiği tek hayat buydu. Ancak bir gün İskender gizemli bir sesle uyanır. Bu bedensiz ses ona bir şeylerin ters gittiğini söyler: Bilinmeyen bir varlık olan biri güzel kulesini sabote etti. Saat düzgün çalışmadığında, zaman çıldırdı. Sonuç olarak, İskender alışılmadık bir şekilde hızla yaşlanmaya başlar ve hasarı onarmak için yalnızca bir avuç zaman kalır. Gizemli sesin rehberliğinde ve manyetik bir eldiven ve zamanı kontrol etme yeteneğiyle donanmış, sabotajcıyı aramak için kulenin salonlarını ve oyun salonlarını aramalıdır. Saatin karmaşık mekanizmalarına gömülü çeşitli engeller, düşmanlar ve bulmacalar önünde duruyor. Ancak İskender, kulenin sırlarını ve daha da garip geçmişini yavaş yavaş çözerken saati kurtarmak ve zamanı doğal ritmine döndürmek için ilerlemelidir.

özellikleri

 • 5 kapsamlı konumda Steampunk bulmaca macerası
 • Normal sağlık göstergesinin yerini alan benzersiz yaşlanma süreci
 • Çok sayıda koleksiyon
 • Keşif, bulmacalar, platform aksiyonu ve patron savaşlarının karışımıyla çeşitli oyun
 • Manyetik eldivenlerle çözülecek çevre bulmacaları ve zamanı kontrol etme yeteneği

Saatçiyi indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Saatçi’yi indirdikten sonra zip dosyasına sağ tıklayın ve “The.Watchmaker.v1.2.zip Dosyasına Çıkart” seçeneğine tıklayın. (Bunun için alabileceğiniz 7-Zip’e ihtiyacınız olacak Buraya).
 4. Saatçi klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Saatçi ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Saatçi Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7/8/10, 32 veya 64 bit
 • İşlemci: 3,40 GHz’de Intel (R) Core (TM) i5-3570K CPU
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: GeForce GTX 660, Radeon HD 7870, 2 GB VRAM;
 • Depo: 8 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: Windows uyumlu kart

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.