The Warlock Of Firetop Mountain Indir (Build 7096)

The Warlock Of Firetop Mountain Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu Direct Link’te Önceden Yüklenmiştir. Firetop Mountain Warlock 30 Ağustos 2016’da yayınlandı

Oyun hakkında

Firetop Mountain Warlock, hayat bulan bir masaüstü macerasıdır! Bu fantastik solo RPG, benzersiz, eşzamanlı sıra tabanlı dövüşü Firetop Mountain’a götürdüğünüz karaktere bağlı olarak değişen bir yolculukla birleştiriyor! Zagor’un saklandığı yere BU kez hangi kahramanı götüreceksin? Ian Livingstone ve Steve Jackson tarafından yazılan 1982 tarihli orijinal Fighting Fantasy oyun kitabı, keşfedilecek yeni alanlar, tanışılacak karakterler ve tabii ki öldürülecek canavarlarla epik bir masaüstü macera oyununa dönüştürüldü! Dağın derinliklerine doğru ilerlerken Zagor’un evi gözlerinizin önünde toplanıyor. Her karakterin Ateş Tepesi Dağında olmak için kendi nedenleri vardır. Oyun kitabının yazılma ve sunulan seçimin şeklini değiştirir. Savaş, dijital minyatürler kullanılarak GridBluff adı verilen eşzamanlı, sıra tabanlı bir sistemde yapılır. Oyun keşfedilecek 100’den fazla benzersiz kahraman ve canavar karakter içeriyor.

Firetop Mountain Warlock’u indirin ve yükleyin

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. The Warlock Of Firetop Mountain’ı indirdikten sonra, zip dosyasını sağ tıklayın ve “Extract to The Warlock Of Firetop Mountain” ı tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir. Buraya).
  4. The Warlock Of Firetop Mountain klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

The Warlock of Firetop Mountain ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile The Warlock Of Firetop Mountain’ı ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT::
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, böylece yüklemenize gerek kalmaz. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve o klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! .Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows 7
  • İşlemci: 1.5 GHz
  • Hafıza: 4 GB RAM
  • Grafik: 1 GB belleğe sahip donanım hızlandırmalı grafikler
  • Depo: 3 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin