The Void Rains Upon Her Heart Indir (v3.8)

The Void Rains Upon Her Heart Doğrudan bağlantıda önceden kurulmuş olan PC oyununu ücretsiz olarak indirin. Void Rains On Her Heart, 14 Şubat 2018’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Bir mağarada mahsur kalan uzaylı bir kız, tuhaf canavarlarla çevrilidir. Bu yaratıklarla savaşamaz ama sevginin gücüyle onlarla arkadaş olabilir! Her canavar kendi şiddetli şekilde tepki verir, ancak en güçlüler bile bu nihai güçten etkilenebilir. Her mağlup canavar ona aşkını daha da güçlendirecek hediyeler verecek. Aşkları, The Void’i kendi başlarına savuşturacak kadar güçlenebilir mi? Yoksa kalbi tekrar mı kırılacak? Bu oyunda sadece boss dövüşleri var. Her seviye size farklı zorluk seviyelerinde rastgele bir dizi patron sunar. Son patrona giderken hangi savaşlarla yüzleşmek istediğine karar vermelisin! Her patron, her seviyede farklı olası saldırılarla kendi zorluk seviyesine sahiptir. 1. seviye bir patron, aynı patronun 9. seviye versiyonundan tamamen farklı saldırı düzenlerine sahip olabilir! Bir canavar aşk tarafından yenildikten sonra, size bir dizi rastgele hediye ile teşekkür edecek! Her hediye, kalbine koşunun geri kalanı boyunca sürecek bir yükseltme verir. Bulunacak yüzlerce hediye var! Aldığınız hediyeler üzerinde tam kontrole sahip olmayabilirsiniz, ancak ihtimalleri lehinize çevirmenin yolları var.

The Void Rains On Her Heart nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. The Void Rains Upon Her Heart indirmeyi bitirdikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to The Void Rains Upon Her Heart” seçeneğine tıklayın (7-Zip’e ihtiyacınız olacak, bu Burada).
 4. The Void Rains Upon Her Heart klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Boşluk onun kalbine yağıyor Ücretsiz indir

Doğrudan bağlantı ile The Void Rains Upon Her Heart’ı ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7
 • İşlemci: 64 bit uyumlu çift çekirdekli CPU
 • Depolamak: 2 GB RAM
 • Grafik: DX11 uyumlu grafik kartı
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolamak: 200 MB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin