The Unsettled Indir


Unsettled Free Download PC oyunu doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş olarak gelir. Huzursuz 19 Ağustos 2022’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

The Unsettled, birinci şahıs psikolojik korku oyunudur. Korkunç derecede gerçekçi ortamlara sahip gizemli bir okulu keşfedin ve gerçekten korkunç bir deneyimin tadını çıkarın. Risk almaya ve kimsenin dokunmaya cesaret edemediği hikayeleri ortaya çıkarmak için derinlere inmeye istekli bir araştırmacı gazetecisiniz. Gerçeği ararken, eski iş arkadaşınızdan size kayıp bir kız vakasını bildiren bir mesaj aldıktan sonra Hint Himalayalarında bir yatılı okula gitmeyi planlıyorsunuz. Göreviniz okul kampüsünü araştırmak, çevreyi keşfederken arkadaşınızın talimatlarını takip etmek, ipuçlarını toplamak, noktaları birleştirmek ve kayıp kızı bulmaya çalışmak ve… ölmemeye çalışmak. Oyun, korkunç şeylerin olduğu büyük bir okulda geçiyor. gibi farklı yerlerde dolaşacaksınız. B. ürkütücü sınıflar, rahatsız edici evler, sinema salonları, pansiyonlar, laboratuvarlar, konferans salonları, eczaneler vb. Her yeri keşfedin ve kayıp kıza giden yolu bulun. Bu oyunda kayıp kişiyi aramak için bir şeyler aramanız gerekiyor. Öğeleri toplayabilir, çevreyle etkileşime girebilir ve yapay paraları bulmanıza ve bulmacayı çözmenize yardımcı olabilecek şeyleri arayabilirsiniz. Sürekli değişen hava koşulları ve gerçekçi ortamlar ile yüksek kaliteli grafikler ve 3D sesler sayesinde bu sürükleyici ve korkunç deneyimde kendinizi kaybedin.

The Unsettled nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. The Unsettled indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Unsettled’a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Unsettled klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Huzursuz Ücretsiz İndir

The Unsettled Free Download’ı doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: WINDOWS® 7, 8, 8.1, 10
 • İşlemci: Intel® Core™ i3 veya AMD Ryzen™ 3
 • Hafıza: 6 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA® GeForce® GTX 950 veya AMD Radeon™ R7 370
 • DirectX: 10. Sayı
 • Depolamak: 6.1 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?