The Unliving Indir (v0.60.77112022)


Unliving Free Download PC Game doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. The Unliving 7 Kasım 2022’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Yaşayan diyar özüne kadar yozlaştı ve dünya düzenini değiştirmek için bir fırtına geliyor. O fırtına sensin, güçlü bir büyücü, ölümü reddeden ve ölüler ordusuna önderlik eden bir büyücü. Rahipler ve lordlar yüksek duvarların arkasına saklanmayı umarlar ama onları sizin gazabınızdan koruyacak hiçbir kale yoktur. Daha büyük amaçlara giden yolda yolunuza çıkan yüzlerce kişiyi ezin ve onları araçlarınız haline getirin. The Unliving, stratejik unsurlara sahip dinamik bir rogue-lite aksiyon RPG’sidir. Ölümsüzleri yetiştirin, çok sayıda büyü yapın ve mistik bir dünyayı keşfedin, tümü karanlık abartılı piksel sanatıyla gerçekleştirildi. Düşen herhangi bir düşman diriltilebilir ve sınırsız ölü lejyonu oluşturmak için ordunuza eklenebilir. Bu canlanan yaratıkların kendi benzersiz yetenekleri var, hayattaki nimetleri artık ölümde düşmanlarınızı lanetleyecek olan ölümsüz rahip gibi. Renkli karakterlerle tanışın – hem arkadaşlar hem de düşmanlar. Büyücü tarikatınızın üyelerini sorgulayın, düşmanlarınızdan yanıtlar isteyin ve hatta kendi filakterinizle sohbet ederek büyücünün kayıp anılarını bir araya getirin ve ölümsüzlüğünün doğasını ortaya çıkarın. Kim bilir, Kilise’nin en yüksek hiyerarşileri hakkındaki acı gerçeği de öğrenebilirsiniz. Yaşayanların sadece bir kısmı çaresiz kurbanlardır, geri kalanlar güçlerinizden intikam alabilir. Çizgiyi tutarlar, büyük gruplar halinde hareket ederler ve ayrıca güçlü yetenekleri vardır. Hayatlarına değer verirler ve kolay kolay düşmezler, bu yüzden onları dizlerinin üstüne çöktürmek için yaşayan ölülerin efendisi olarak cehennemi serbest bırakın.

The Unliving nasıl indirilir ve kurulur?

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. The Unliving’in indirilmesi bittiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “The Unliving’den Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak; burada).
 4. The Unliving klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

The Unliving Ücretsiz indirin

The Unliving Free Download’ı doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: pencereler 10
 • İşlemci: Intel Core i3-2100 veya AMD FX-4350
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GeForce GTS 450 1GB veya AMD Radeon HD 5750 1GB
 • DirectX: sürüm 11
 • Depolamak: 2 GB kullanılabilir depolama alanı
 • Ek Yorumlar: Başlık, DirectX 10 tarafından desteklenmiyor

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin