The Uncertain: Last Quiet Day Indir (v1.07)

Belirsiz: Son Sessiz Gün Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş PC oyununu ücretsiz indirin. Belirsiz: Son Sessiz Gün 22 Eylül 2016’da vizyona girdi.

Oyun hakkında

Ahlaktan yoksun bir dünyada ahlaki seçimler yaptığınızı hayal edin. Bu dünyayı mantık yönetir ve her karar sadece sıfırlar ve birlerden oluşur. Kavramların çoğuna tamamen yeni bir anlam verilmiş ve bazıları tamamen ortadan kaldırılmıştır. Neyse ki, makul varlıklar, insan olmasa bile her zaman bir seçeneğe sahiptir. The Uncertain: Last Quiet Day, kıyamet sonrası bir dünyada geçen hikaye tabanlı bir macera oyunudur. Bunu, cömert savaşlarda uzun süredir yok olan insanlık hakkında çok meraklı görünen bir RT-217NP mühendislik robotunun perspektifinden görüyorsunuz. Dikkatle keşfedilen yerlerin her birinin gizemli atmosferini deneyimleyin. Becerilerinizi test edin ve çeşitli bulmacaları çözün. Önemli kararlar verin ve sizden saklanan tüm gerçeği öğrenmek için büyüleyici şeyleri tartışın. Ana Özellikler:

 • Eşsiz bir hikayeye sahip klasik 3D macera
 • Güzel grafikler ve etkileyici atmosfer
 • Orijinal bağımsız film müziği
 • NVIDIA GameWorks HBAO +, DoF ve FXAA teknolojileri kullanılarak üretilmiştir

The Uncertain: Last Quiet Day’i indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. The Uncertain: Last Quiet Day indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Uncertain to the Uncertain: Last Quiet Day”e tıklayın (bu, Buraya).
 4. The Uncertain: Last Quiet Day klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Belirsiz: Son Sessiz Gün Ücretsiz indir

The Uncertain: Last Quiet Day’i doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7 x64 ve YUKARI
 • İşlemci: Intel i3 veya AMD eşdeğeri veya daha iyisi
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GTX 570 veya üstü
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depo: 8 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: Evet

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin