The Textorcist: The Story Of Ray Bibbia Indir (v2.4)

The Textorcist: The Story of Ray Bibbia Doğrudan bağlantıyla önceden yüklenmiş ücretsiz indirilebilir PC oyunu. Textorcist: Ray Bibbia’nın Hikayesi 14 Şubat 2019’da yayınlandı

Oyun hakkında

Mermi Cehennemi ve tahmin oyunu arasında heyecan verici bir karışıma hazır olun! Aynı anda şeytan çıkarma yazarken mermilerden kaçının: beyninizin her iki tarafını da çevirin ve şeytani bir salgının tehditleriyle yüzleşecek ve aynı zamanda karanlık ve günahkar geçmişiyle boğuşacak özel bir şeytan kovucu olan Ray Bibbia’nın macerasına atlayın! Düşüşte bir şehir, haydutlarla, suç ve sansürle dolu sokaklar ve her şeyi durdurabilecek tek bir adam. Çığır açan oyun, şeytan çıkaranlar, iblisler, metal şarkıcılar, pezevenkler, Papa, drama, kötü şakalar ve şimdiye kadar yapılmış ilk oyun için sert aksiyonlu bir sürü aksiyon patronu savaşı. Kötülüğün güçlerini yenmek için, yoğun bir olay sırasında tonlarca mermiden kaçarken, su birikintilerini tutarken, bombaları etkisiz hale getirirken, bir metal şovun mikrofonunda şarkı söylerken ve daha pek çok şey yaparken klavyeniz veya joypad ile şeytan çıkarmalarınızı yazmayı öğrenin Patron savaşları: Söylemesi yapmaktan daha kolay. İncilinize tutun, iki elinize de ihtiyacınız var! Roma, maceramızın tiyatrosudur, yeni yerler keşfedin ve en çılgın karakterlere ve düşmanlara ev sahipliği yapan tarihin en büyük metropollerinden birinde savaşın! Şeytani bir salgının ardında, doğaüstü güçler iktidarı ele geçirmeyi ve Roma’daki en büyük dini örgütün düzenini baltalamayı planlıyor: Kutsal Kilise şehrin sokaklarında sınırsız güç kazandı, ancak kahramanımız onların iyi işlerinden nasıl emin olabilir? ? Şehirdeki düzeni alt üst etmeyi ve Ray Bibbia’nın ardındaki karanlık geçmişin parçalarını bir araya getirmeyi amaçlayan şeytani komployu çözün! Gotik hizmetçilerden silahlı gangsterlere ve Papa’nın kendisine kadar Ray, yaşlandıkça zorlaşacak bir bulmacayı çözmek için sayısız yeri keşfederek ellerini kirletecek. Kim arkadaş olacak ve Ray’i arkasından kim bıçaklayacak? Hızlı bir adam mısın Mermilerden kaçarken Latince okuyup heceleyebilir misin? BU, aradığınız oyun! Gerçek şeytan çıkarma, İngilizce, Latince ve daha fazlası! Hatalardan kaçının ve en yüksek kombinasyonu elde edin! “Mükemmel şeytan çıkarma” kelimesini heceleyerek ve çevrimiçi liderlik tablolarındaki puanlarıyla karşılaştırarak arkadaşlarınıza karşı yarışın!

Textorcist’i İndirin ve Yükleyin: Ray Bibbia’nın Hikayesi

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Textorcist: The Story of Ray Bibbia indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “The.Textorcist.The.Story.of.Ray.Bibbia.zip’e Çıkart” seçeneğini tıklayın. Alabileceğiniz fermuar Buraya).
 4. The Textorcist: The Story of Ray Bibbia klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

The Textorcist: The Story of Ray Bibbia ücretsiz indirme

The Textorcist: The Story of Ray Bibbia’yı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirme. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU ÇALIŞTIRMA !! dosyasına bakın. Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7
 • İşlemci: 1,4 GHz
 • Hafıza: 2 GB RAM
 • Grafik: 512 MB
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Depo: 250 MB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.