The Solus Project Indir (v1.13)


The Solus Project Direct Link ile Önceden Yüklenmiş Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu. Solus projesi 7 Haziran 2016'da yayınlandı

Oyun hakkında

Gizemli ve görünüşte ıssız bir uzaylı gezegende hayatta kalma unsurları içeren keşif odaklı tek oyunculu bir macera. Gliese-6143-C'nin sırlarını keşfedip ortaya çıkararak hayatta kalın. “Unmechanical” in yapımcılarından ve halefinden “The Ball” a. Dünya yok edildi ve insanlık Plüton yakınlarındaki küçük bir gemi filosunda yaşıyor. İnsanlığın son umudu olarak, potansiyel bir koloni alanı olarak uzak bir gezegeni keşfetmeye gönderileceksiniz. Ancak yıllarca süren uzay yolculuğundan sonra, gezegene yaklaşırsanız felaketler meydana gelir ve geminiz yok olur. Takım arkadaşlarınız öldüğünde ve ekipmanınız gittiğinde, kimseyle iletişim kurmanıza veya yardım almanıza imkan yoktur. Tamamen yalnızsın

ANA ÖZELLİKLER:

 • keşfetmek – Bilinmeyen gezegenin derinliklerini ortaya çıkarın ve derinlerde gömülü olan sırları keşfedin. Kendinizi devasa mağara sistemlerine ve mezarlara bırakın ve 200'den fazla sırrı ortaya çıkarın.
 • El yapımı – Keşfedilecek 10 büyük, tamamen el yapımı seviye. 5 ada ve 5 büyük mezar / mağarada yolunuzu keşfedin ve bulmaca.
 • atmosfer – Tamamen dinamik atmosferik ortam. Tuhaf bir gündüz ve gece döngüsü ve sıcaklık, rüzgar, nem, bulut örtüsünün iklim üzerindeki etkilerinden kaynaklanan her şeyi hesaplayan dinamik bir hava sistemi. Okyanus dalgalarını idare ediyor. Bitkiler iklime tepki verir. Fırtınalar oluşuyor. Depremler olur.
 • hayatta kalmak – Aşırı iklim, kasırga, fırtınalar, göktaşları, şimşekler ve son olarak, yüzeyin altında saklı karanlık sırlardan kurtulun.
 • VR – Oda ve hareket kontrolleri dahil Vive ve Oculus'u destekler. VR'da dünyanın devasa başlangıcını keşfedin! (* Bazı VR özellikleri hala geliştirme aşamasındadır – bilgi için aşağıdaki notlara bakın)

Solus projesini indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Solus projesini indirdikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “The.Solus.Project.v1.13.zip'e Çıkart” seçeneğini tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir. Buraya).
 4. The Solus Project klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

The Solus Project ücretsiz indirme

The Solus Project Free Download'u doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU ÇALIŞTIRMA !! dosyasına bakın. Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe'ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7 64 bit ve daha yeni
 • İşlemci: Çift çekirdek 2 GHz +
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: DirectX10 Uyumlu 3D Kart – Minimum GeForce 460 veya eşdeğeri – Tümleşik grafikler (Intel) iyi çalışmayabilir ve test edilmemiştir. Intel entegre grafiklerle kullanmak için lütfen oyunu DirectX10 uyumluluk modunda çalıştırın.
 • DirectX: Sürüm 10
 • Depo: 11 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: Herhangi bir Windows uyumlu kart
 • Ek Yorumlar: Tobii Eye Tracking'i destekler. Vive ve Oculus VR desteklenmektedir, ancak bazıları hâlâ geliştirme aşamasındadır. Oyunu sanal gerçeklikte oynamak güçlü bir bilgisayar gerektirir.

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin