The Sims Medieval Indir

Doğrudan bağlantıda The Sims Medieval Free Download PC Game Setup. The Sims Medieval 9 Mayıs 2011’de yayınlandı.

Oyun hakkında

Erkeklerin şövalye, kadınların prenses, şehirlerin krallıkların krallar tarafından büyük kalelerde yönetildiği o görkemli zamanlarda yaşamayı hiç istediniz mi? Yoksa elinde bir kanca ve omzunda bir papağan olan nadir hazineleri arayan bir korsan olmayı mı tercih edersin? PC’niz için The Sims Medieval’i indirin ve her ikisine de sahip olabilirsiniz.

Özellikleri:

• Yaşayan Bir Dünya: Sim’lerinize macera, drama ve romantizm çağında rehberlik edin.
• İyileştirilmiş grafikler: İyileştirilmiş grafikler, aydınlatma, animasyonlar ve daha gerçekçi Sim’ler oyunu daha da iyi hale getiriyor.
• Cesur maceralar: kahramanlar yaratın, becerilerini geliştirin ve onları destansı görevlere gönderin.
• Dinamik bir krallık: görevler krallığınızın tarihini belirler. İyi mi kötü mü, zalim mi nazik mi, romantik mi kavgacı mı olmak istediğinize karar verin.
• Krallık Hırsları: Krallığınız için iddialı bir hedef seçin ve bunu başarmak için çalışın. Krallığınız en zengin mi yoksa en aydınlanmış mı olacak? Fatih mi yoksa barışçı mı olacaksın? Bu senin kararın.

The Sims Medieval nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. The Sims Medieval’in indirilmesi tamamlandıktan sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Sims.Medieval.zip’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). burada).
 4. The Sims Medieval klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Not: Kurulum sırasında dil olarak İngilizce’yi seçtiğinizden emin olun.

Sims Ortaçağ Bedava İndir

Doğrudan bir bağlantıyla The Sims Medieval’i ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden kurulu DEĞİLDİR, bu yüzden onu yüklemeniz gerekecektir. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows Vista veya üstü
 • İşlemci: 2.4 GHz P4 işlemci veya eşdeğeri
 • Hatırlatma: 1.5 GB RAM
 • Grafik: Pixel Shader 2.0 destekli 256 MB grafik kartı
 • DirectX: Sürüm 9
 • Depo: 5 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin