The Sims 2 Indir (ALL DLC’s)

The Sims 2 Direct Link’te Önceden Yüklenmiş Ücretsiz İndirilen PC Oyunu. The Sims 2, 14 Eylül 2004’te yayınlandı

Oyun hakkında

Sims 2, öncekilerle aynı konsepte sahiptir: oyuncular Sim’lerini çeşitli etkinliklerde kontrol eder ve gerçek hayata benzer ilişkiler kurar. Sims 2, selefi gibi tanımlanmış bir nihai hedefe sahip değildir; Oyun açık. Simlerin yaşamda hedefleri, arzuları ve korkuları vardır ve bunlar olumlu veya olumsuz sonuçlarla karşılanabilir. Tüm Sim’ler yaşlanır ve isteklerinin ne ölçüde yerine getirildiğine bağlı olarak 90 Sim gününe kadar yaşayabilir.

The Sims 2’yi İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. The Sims 2 indirmeyi bitirdikten sonra, zip dosyasını sağ tıklayın ve “The Sims 2’ye Çıkart + TÜM DLC’ler.zip” seçeneğini tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip gerektirir. Buraya).
 4. The Sims 2 klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki programları yükleyin.

The Sims 2 ücretsiz indirme

The Sims 2 Free Download’u doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 98/ 98 SE / Me / 2000 / XP / Vista (yamalıysa)
 • İşlemci: 1.8 GHz (Vista ve üstü için 2.4 GHz)
 • Hafıza: 512 MB (Vista ve üzeri için 1 GB)
 • Grafik: Pixel Shader 2.0 destekli 128 MB grafik kartı
 • DirectX®: DirectX 9.0 uyumlu.
 • Hard disk: 11.1 GB boş alan.

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.