The Rose Of Segunda Indir


The Rose Of Segunda Free Download PC Game doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. The Rose of Segunda 7 Nisan 2018'de gösterime girdi.

Oyun hakkında

Geleneksel olarak Segunda Krallığı'nda Veliaht Prens'in doğum günü kutlamalarında bir gelin seçmesi beklenir. Florentia Düşesi annesi, tek kızının bir sonraki kraliçe olmasını çok istiyor, bu yüzden sizi ve yaramaz kardeşiniz Frederique'i, ailenizin kahyası Bastien ile birlikte iki haftalık şenliklere gönderiyor. Elbette annenin gözlerinin prensin üzerinde olması senin de aynısını yapman gerektiği anlamına gelmez. Mükemmel bir hanımefendi gibi davranıp kralı sizi prensin nişanlısı olarak seçmeye ikna edecek misiniz, yoksa gerçek yüzünüzü gösterip belki de başkalarının dikkatini mi çekeceksiniz? Diplomatik bilginden müstehcen şeytana kadar değişen seçeneklerle, oyunun başlarında yapılan seçimler kişiliğinizi şekillendirir ve bunlar, karşılığında etrafınızdakilerle ilişkilerinizi kurabilecek veya bozabilecek ek konuşma seçenekleri ve senaryolar açar.

Oyun özellikleri:
+ Yaklaşık 100.000 kelime
+ 6 aşk yolu (4 erkek, 2 kadın)
+ 26 güzel CG
+ Büyüleyici bir skor

The Rose of Segunda nasıl indirilir ve kurulur?

  1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. The Rose Of Segunda'nın indirilmesi bittiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “The Rose Of Segunda'ya Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak; burada).
  4. The Rose Of Segunda klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Segunda gülü ücretsiz indir

Doğrudan bağlantı ile The Rose Of Segunda'yı ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows Vista veya üstü
  • Hafıza: 344 MB RAM
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolamak: 346 MB kullanılabilir disk alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin