The Room Indir

The Room Free Download PC Game, Direct Link’te Önceden Yüklenmiştir. Alan 28 Temmuz 2014’te yayınlandı

Oyun hakkında

Fireproof Games’in BAFTA ödüllü 3 boyutlu bilmecesi The Room ile kendinizi tuhaf aletler ve simya makineleri dünyasına bırakın. Makinelerin efsanelerle buluştuğu zamana yayılan bir yolculukta, şifreli harflerin izini sürün ve giderek alışılmadık yerlerde birçok benzersiz cihazı çözün. Room PC, orijinal sürüme% 20 daha fazla içerik ve oynatma süresi ekleyen ‘EPILOGUE’ DLC’si de dahil olmak üzere, Apple’ın 2012 Yılı iPad Oyunu’nun tamamen geliştirilmiş bir HD sürümüdür. Oyunun bu PC versiyonu aylardır geliştiriliyor ve oyundaki hemen hemen her öğeyi sıfırdan yeniden oluşturmayı içeriyor. Fireproof Games, Guildford, İngiltere merkezli küçük bağımsız bir takımdır. İlk oyunumuz The Room’u Eylül 2012’de kendimiz yayınladık ve hem kritik başarısından hem de yeni oluşturduğumuz hayran kitlesinden etkilendik, birkaç uluslararası ödülden bahsetmeye gerek bile yok. Alan hayatımızı değiştirdi ve umarız siz de bizim kadar eğlenirsiniz.

Odayı indirin ve kurun

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. The Room’u indirdikten sonra, zip dosyasını sağ tıklayın ve “The.Room.zip Dosyasına Çıkart” seçeneğini tıklayın. (Bunun için alabileceğiniz 7-Zip’e ihtiyacınız olacak Buraya).
 4. The Room klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki programları yükleyin.

Not: Oyunun sonuna doğru, bir labirentte bir mücevherde gezinmeniz gereken bir bulmaca var. En sonunda, herhangi bir ilerleme kaydetmenizi engelleyen bir aksaklık var. Bunu düzeltmek için monitörünüzü 60Hz’e ayarlayın ve oyunu pencereli modda çalıştırın. Neden işe yaradığını anlamıyoruz ama işe yarıyor. Bu bulmacadan sonra her şeyi tekrar değiştirebilirsiniz.

Alan ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile The Room Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows XP SP2 veya üzeri
 • İşlemci: 2.0 GHz çift çekirdekli işlemci
 • Hafıza: 2 GB RAM
 • Grafik: 512 MB VRAM’li grafik kartı
 • DirectX: Sürüm 9.0
 • Depo: 1 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.