The Riftbreaker Indir

Ücretsiz indirilebilir PC oyunu Riftbreaker, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Riftbreaker 14 Ekim 2021’de piyasaya sürüldü.

Oyun hakkında

Kaptan Ashley S. Nowak rolüne giriyorsun – güçlü bir mecha kıyafeti içinde seçkin bir bilim adamı / komando olan Riftbreaker’sın. Samanyolu’nun uçsuz bucaksız genişliğindeki uzak bir gezegen olan Galatea 37’ye, Dünya’ya geri yolculuk ve daha fazla kolonizasyon sağlayacak bir üs inşa etmek amacıyla tek yönlü bir portal girin. Ashley’nin “Mr. Riggs ”, en zorlu çevre koşullarına dayanır ve temel inşaat, kaynak çıkarma, numune toplama ve tabii ki savaş için eksiksiz bir ekipman yelpazesine sahiptir. Uzayı uzun mesafelerde birbirine bağlayan yarıklardan geçebilir. Senin işin, dünyaya iki yönlü bir yarık inşa etmek. Bu çok karmaşık bir buluş ve çok büyük miktarda enerji gerektiriyor. Basit güneş panelleri ve birkaç ton çelik yeterli olmayacaktır. Bu görevi tamamlamak için karmaşık bir madenler, rafineriler, enerji santralleri ve araştırma tesisleri zinciri inşa etmeniz gerekecek. Bu gezegendeki varlığınız fark edilmeyecek. Endüstrinizi inşa edip doğal düzeni bozduğunuzda dünya sizi bir tehdit olarak görecek. Savunmanızı geliştirin. Saldırılar gün geçtikçe güçlenirken duvarlar, bariyerler ve savunma kuleleri inşa edin. Varlığınızı ortadan kaldırmaya çalışan binlerce düşman yaratıkla karşılaşacaksınız.

Riftbreaker’ı nasıl indirip kuracağınız aşağıda açıklanmıştır

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. The Riftbreaker indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Riftbreaker’a Çıkart” seçeneğine tıklayın (bunun için 7-Zip gerekir. Burada).
 4. Riftbreaker klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Riftbreaker Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Riftbreaker ücretsiz indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 8.1
 • İşlemci: Intel i5 Gen 2 veya AMD Bulldozer {4 çekirdekli)
 • Depolamak: 8 GB RAM
 • Grafik: Nvidia GTX 750 2GB veya AMD R7 265 2GB
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolamak: 8 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: DirectX uyumlu ses kartı
 • Ek Yorumlar: Windows 7 desteklenmiyor

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin