The Rebellion Indir

Rebellion Free Download PC Oyunu doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. The Rebellion 1 Nisan 2021’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Rebellion’ın ana konsepti, geleneksel RTS öğelerini 3. şahıs eylemiyle birleştirmektir. Kahramanınızı ele geçirmek, binalar inşa etmek veya emir vermek için her zaman kameranızı değiştirebilirsiniz. Ordunuzun her bir birimini herhangi bir silah ve zırhla donatma seçeneğine sahipsiniz; kahramanınız dahil. Her zırh setinin, birimlerinizi daha güçlü ama aynı zamanda daha yavaş yapan farklı avantajları vardır. Doğru ekipman, müttefik bir birimi komutunuzu bekleyen bir mini patrona dönüştürebilir! Ana Özellikler:

 • Yukarıdan kontrolü elinize alın veya savaş alanına katılın: ordulara uzaktan komuta edin veya özel bir kahraman birimi ile savaşçılarınızı yakın mesafeden yönetin. 3. şahısta savaşmak için bakış açınızı hızla değiştirebilir, ardından üssünüzü oluşturmak, birimleri yönetmek veya teçhizat üretmek için sorunsuz bir şekilde RTS görünümüne geçebilirsiniz!
 • Bireysel birimlerin teçhizatının sınırsız özelleştirmesi: Ordunuzun bileşimi ile ilgili kararları, adamlarınızın kullandığı silahlara ve zırhlara siz verirsiniz. Her birim, gerektiğinde hızlı ve kolay bir şekilde donatılabilir.
 • Knock Down ve Poise Sistemi: Birimler, bir silahın boyutuna ve ağırlığına bağlı olarak sendeleyebilir veya devrilebilir! Yağıştan kurtulan birimler son derece savunmasızdır! Bir birimin zırhı da dayanıklılığını artırabilir.
 • Wave Defense Survival: Rastgele bir dalga savunma modunda tek başınıza veya arkadaşlarınızla çevrimiçi olarak becerilerinizi geliştirin. Stratejik becerilerinizi, giderek zorlaşan yapay zeka ordularına karşı nihai teste tabi tutun. Her şeyi sana atacaklar! Ne kadar hayatta kalabilirsin

The Rebellion nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. The Rebellion indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to The Rebellion”a tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip’i gerektirir). Burada).
 4. The Rebellion klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

İsyan Ücretsiz indir

Doğrudan bağlantıyla The Rebellion ücretsiz indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, exe’ye sağ tıkladığınızdan emin olun ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçin. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 10 (64 bit)
 • İşlemci: Intel i5-2400 veya Radeon eşdeğeri
 • Depolamak: 6 GB RAM
 • Grafik: En az 2 GB VRAM GFX kartı
 • DirectX: Sürüm 10
 • Depolamak: 5 GB kullanılabilir alan
 • Ek Yorumlar: Çok oyunculu için gerekli yüksek hızlı internet

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin