The Pioneers: Surviving Desolation Indir


The Pioneers: Surviving Desolation Ücretsiz İndir PC Oyunu doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. The Pioneers: Surviving Desolation 20 Ocak 2023'te yayınlandı

Oyun hakkında

The Pioneers: Surviving Desolation, hayatta kalmak ve ıssız Io ayının gizemlerini keşfetmek zorunda olan uzmanlardan oluşan bir ekip olarak oynadığınız yenilikçi bir uzay simülasyon oyunudur. Dünya gezegeni. 2084. Tarihe bir damga vurma zamanı. Io'dan sonra ilk yerleşik uzay görevi olan Io-1'den sorumlusunuz. Buradaki tehlikeli biyomlar aşırı sıcaklıklara, yoğun volkanik ve sismik aktiviteye ve manyetik fırtınalara sahiptir. Uzay istasyonunuzu geri alın, mürettebatınızı hazırlayın, kaynaklarınızı yönetin ve güneş sistemindeki en zorlu ortamlarla yüzleşmeye hazırlanın. The Pioneers'ın her oyunu, oyunculara benzersiz bir meydan okuma sunar. 15 kişilik bir havuzdan rastgele seçilen 3 farklı karakterle başlayın. Güçlü ve zayıf yönlerine uyum sağlayın ve hayatta kalmak için ellerindeki her şeyi kullanın. Uzay geminiz Io'nun yüzeyine çarptı, ancak yine de parçaları kendi avantajınıza kullanabilirsiniz. Malzemeler üretin, modüller ve mühendislik sistemleri oluşturun, taşınabilir cihazlar yapın ve yiyecek yapın. Herkesi dikkatle izlemek ve hayatta tutmak için oyunun gelişmiş sağlık sistemini kullanın. Volkanlar, sismik aktivite ve manyetik fırtınalar, mürettebatınızı neredeyse sürekli bir baskı altına sokacaktır. Bir kükürt rüzgarından ölmemek için işaretlerinizi dikkatlice izleyin. Öngör ve uyum sağla. Hayatın buna bağlı. Io tehlikeli olabilir ama aynı zamanda güzel, ıssız manzaralara da ev sahipliği yapar. Bir geziciye veya uçan insansız hava aracına atlayın ve Io'nun çeşitli biyomlarında değerli kaynakları toplamak için dışarı çıkın. Araziyi keşfedin ve görevinizi tamamlamak için önemli bilimsel veriler toplayın. The Pioneers: Surviving Desolation, birden fazla kazanma koşulu ve son içerir. Tekrar tekrar oynayın, yükseltmeleri kullanın, en iyi hayatta kalma stratejilerini öğrenin ve Io'nun tüm affetmeyen öğelerinde ustalaşın.

The Pioneers: Surviving Desolation'ı indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. The Pioneers: Surviving Desolation indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “The Pioneers: Surviving Desolation'a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bu, edinebileceğiniz 7-Zip gerektirir. burada).
 4. The Pioneers: Surviving Desolation klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

The Pioneers: Surviving Desolation Ücretsiz İndirme

The Pioneers: Surviving Desolation'ı doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7, 64 bit
 • İşlemci: 4. Nesil Intel i5 / AMD FX-8300
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GTX 1050 / AMD RX 590
 • DirectX: sürüm 11
 • Depolamak: 4 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin