The Past Within Indir


Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş PC Oyununu Ücretsiz İndirin. The Past Within 2 Kasım 2022’de yayınlandı

Oyun hakkında

Geçmiş ve gelecek tek başına keşfedilemez! Bir arkadaşınızla takım kurun ve Albert Vanderboom’u çevreleyen gizemleri çözün. Birbirinize farklı bulmacaları çözmede ve dünyaları farklı açılardan keşfetmede yardımcı olmak için çevrenizde gördüklerinizi iletin! The Past Within, Rusty Lake’in gizemli dünyasında geçen, işaretle ve tıkla özellikli ilk kooperatif maceradır.

özellikleri

 • Bir işbirliği deneyimi
  Biri geçmişte, diğeri gelecekte bir arkadaşınızla birlikte oynayın. Bulmacaları çözmek için birlikte çalışın ve Rose’un babasının planını başlatmasına yardım edin!
 • İki dünya – iki bakış açısı
  Her iki oyuncu da çevrelerini iki farklı boyutta deneyimleyecek: 2D ve 3D – Rusty Lake evreninde bir ilk deneyim!
 • Platformlar arası oyun
  Birbirinizle iletişim kurabildiğiniz sürece, siz ve seçtiğiniz partneriniz The Past Within’i en sevdiğiniz platformda oynayabilirsiniz: PC, Mac, iOS, Android ve (çok yakında) Nintendo Switch!
 • oynatma süresi ve tekrar oynanabilirlik
  Oyun 2 bölümden oluşmaktadır ve ortalama oynanma süresi 2 saattir. Eksiksiz bir deneyim için oyunu başka bir açıdan tekrar oynamanızı öneririz. Ayrıca, tüm bulmacalara yeni çözümlerle yeni bir başlangıç ​​yapmak için tekrar oynanabilirlik özelliğimizi kullanabilirsiniz.

The Past Within nasıl indirilir ve kurulur?

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. The Past Within indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to The Past Within” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, buradan burada).
 4. The Past Within klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Geçmiş İçinde Ücretsiz İndirme

Doğrudan bağlantı ile The Past Within’i ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 8+
 • İşlemci: 2.4 GHz çift çekirdekli
 • Hafıza: 1 GB bellek
 • Grafik: 12MB NVIDIA GeForce 9800 / ATI Radeon HD 2600 XT
 • DirectX: Sayı 10
 • Depolamak: 1 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin