The Outer Worlds Indir (v1.4.1.618 & DLC)

The Outer Worlds Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu Direct Link’te Önceden Yüklenmiştir. The Outer Worlds 25 Ekim 2019’da yayınlandı

Oyun hakkında

The Outer Worlds, Obsidian Entertainment and Private Division’ın ilk kişisinden yeni bir tek oyunculu bilim kurgu rol yapma oyunudur. Galaksinin uzak ucuna yelken açan bir Koloni gemisindeyken, onlarca yıl sonra uyanır ve kendinizi Halcyon Kolonisini yok etmekle tehdit eden derin bir komplonun ortasında bulursunuz. Uzayın en uzak bölgelerini keşfettikçe ve güç için yarışan farklı gruplarla karşılaştıkça, seçtiğiniz karakter bu oyuncu odaklı hikayenin nasıl gelişeceğini belirleyecektir. Koloni için kurumsal denklemde, planlanmamış değişkensiniz.

Oyun özellikleri:

 • Oyuncu kontrollü hikaye rol yapma oyunu: Obsidiyen geleneğe uygun olarak, dış dünyalara nasıl yaklaşacağınız size kalmış. Seçimleriniz sadece hikayenin gidişatını etkilemez. Ancak karakter yapınız, eşlik eden hikayeleriniz ve oyun sonu senaryolarınız.
 • İyi bir şekilde kusurlu olabilirler: Dış dünyalarda yeni olan, kusurlar fikridir. Yanlarında taşıdıkları hatalar, ikna edici bir kahramandır. Siz The Outer Worlds oynadıkça oyun, nelerde özellikle iyi olmadığınızı bulmak için deneyimlerinizi izler. Raptidon’lar tarafından saldırıya devam edilsin mi? Raptiphobia hatasını alırsanız, kötü yaratıklarla yüzleşmek için bir debuff alırsınız, ancak anında ek bir karakter bonusu ile ödüllendirileceksiniz. Oyuna bu isteğe bağlı yaklaşım, Halcyon’u keşfederken istediğiniz karakteri geliştirmenize yardımcı olacaktır.
 • Arkadaşlarınıza rehberlik edin: En uzak kolonide yolculuğunuz sırasında, mürettebatınıza katılmak isteyen çeşitli karakterlerle karşılaşacaksınız. Eşsiz yeteneklerle donatılmış bu yoldaşların her birinin kendi görevleri, motivasyonları ve idealleri vardır. Hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak veya onları kendi amaçlarınız için yapmak size kalmıştır.
 • Kurumsal Koloniyi Keşfedin: Halcyon, bir şirket yönetim kurulu tarafından sahip olunan ve işletilen galaksinin kenarında bir kolonidir. Her şeyi kontrol ediyorlar … koloninin iki gezegeninin terraformu tam olarak plana uygun gitmediğinde geride kalan uzaylı canavarlar hariç. Geminizi bulun, mürettebatınızı kurun ve Halcyon’daki yerleşimleri, uzay istasyonlarını ve diğer büyüleyici yerleri keşfedin.

Dış dünyaları indirme ve kurma

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. The Outer Worlds indirmeyi bitirdikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “The.Outer.Worlds.v1.4.1.618.zip’e Çıkar” seçeneğine tıklayın (7-Zip, alabileceğin Buraya).
 4. The Outer Worlds klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

The Outer Worlds Ücretsiz İndirme

Doğrudan bir bağlantıyla The Outer Worlds’ü ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7, 8, 10 (64 bit gerekli)
 • İşlemci: Intel Core i3-3225 veya AMD Phenom II X6 1100T
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: Nvidia GTX 650 Ti veya AMD HD 7850
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depo: 40 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.