The Miserable Crimson Hooded Girl Indir


Ücretsiz İndir Miserable Crimson Hooded Girl PC Oyunu, doğrudan bir bağlantıda önceden yüklenmiş olarak gelir. The Miserable Crimson Hooded Girl 31 Aralık 2021’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Crimson Hood sefil bir kızdır. Annesi hasta olduğu için onu seven annesinden ayrılır ve ormanın derinliklerindeki tuhaf evine büyükannesiyle birlikte kalması için gönderilir. Ancak Crimson Hood dikkatli olmalı, çünkü bu ormanlarda zayıfları avlayan bir canavar olan Gobbler yaşıyor. Masumiyetin lekelendiği ve gölgelerin kıpırdadığı düşünülemez olana inerken onun sessiz hikayesini takip edin. Bu, klasik karanlık peri masalı Kırmızı Başlıklı Kız ve onun çeşitli versiyonlarını, özellikle 1100 yıldan eski İtalyan masalı The Wrong Grandmother’ı alıp garip bir görsel roman haline getiren yaklaşık 40 ila 60 dakikalık kısa bir deneyimdir. -hafif oyun deneyimi gibi.

 • Sizi karanlık bir peri masalına doğru bir yolculuğa çıkaracak benzersiz stiliyle.
 • Rahatsız etmek için ucuz korkulara dayanmayan güçlü bir önsezi atmosferi.
 • Klasik bir hikaye yeniden yorumlanırken, korku ve insan unsurları ön plana çıkarılır ve modern bir mercekten süzülür.
 • İşler göründüğü gibi değil.
 • Hatırlayacağınız bir deneyim.

The Miserable Crimson Hooded Girl nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. The Miserable Crimson Hooded Girl indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to The Miserable Crimson Hooded Girl”e tıklayın (Bunu yapmak için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. The Miserable Crimson Hooded Girl klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Sefil Mor Kapşonlu Kız Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile The Miserable Crimson Hooded Girl ücretsiz indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7/8/8.1/10 (32bit/64bit)
 • İşlemci: Intel Core2 Duo veya daha iyisi
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: DirectX 9/OpenGL 4.1 özellikli grafik işlemcisi
 • DirectX: Sürüm 9.0
 • Depolamak: 500 MB kullanılabilir disk alanı
 • Ek Yorumlar: 1280×720 veya daha iyi ekran

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?