The Mercury Man Indir


Ücretsiz İndirin Mercury Man PC Oyunu, doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş olarak gelir. The Mercury Man, 20 Mayıs 2018'de vizyona girdi.

Oyun hakkında

The Mercury Man, bazı macera unsurları içeren aksiyon türünde izometrik bir oyundur. Eşsiz bilim kurgu dünyasının uzak, kasvetli, karanlık geleceğinde yer almaktadır. 2310'da Dünya'daki insanlar tüm ölümcül hastalıkları iyileştirmenin yeni bir yolunu keşfettiler. 2315'te teknoloji Rusya'ya ulaştı. Bu tıbbi prosedürün amacı, hastanın kanını cıva ile değiştirmekti. İlk yıllarda, yalnızca en zenginler bunu karşılayabilirdi, ancak yavaş yavaş, az parayla kan değiştirme hizmetleri sunan gizli klinikler ortaya çıktı. Aynı zamanda, tedavisi olmayan hastalıklardan muzdarip sıradan insanların sayısı arttı ve cıva tedavisi artık onlara yardımcı olmadı. Kısa süre sonra, kan naklini geçen kişilere denildiği gibi “cıva” etrafında olmanın tehlikeli olduğu anlaşıldı. Sonuç olarak, dünya hükümeti cıva operasyonlarını tamamen yasakladı, cıva insanlarını bulmak ve ortadan kaldırmak için özel avcı polis birimleri kuruldu. Ancak politikacılar ve zenginler kan nakli yapmaya devam etti. Sonunda, tüm bunlar sivil huzursuzluğa yol açtı. Kolluk kuvvetleri insanların yanında yer aldı ve tüm cıva toplandı ve Mars'a gönderildi. Dünya polis hükümeti tarafından yönetiliyordu. Mars iki bölgeye ayrıldı – yoksulların gizli kliniklerde tedavi edilmek üzere gönderildiği dış bölge ve toplumun eski seçkinlerinin yaşadığı iç bölge. İç bölge polis tarafından değil, politikacılar tarafından organize edildiğinden, herhangi bir izinsiz giriş girişimine karşı sıkı bir şekilde korunuyordu ve oraya ancak bir sadakat kontrolünden geçtikten sonra çok büyük bir para karşılığında ulaşmak mümkün oldu. Transfüzyondan bu yana bir aydan az zaman geçmişse, dış bölgeye cıva gönderildi. Bir aydan fazla bir süre geçmişse, Merkür durumlarını gizlemekle suçlandı ve tasfiye edildi. Standart altı süreçler ve Mars'ta normal havanın olmaması, Dış Bölgedeki insanların mutasyona uğramaya ve korkunç canavarlara dönüşmeye başlamasına neden oldu. Buna rağmen, Dünya'daki avcılar tarafından yakalanan cıva oraya gönderildi. Sen o avcılardan biriydin…

– Mehsoft ekibi tarafından yaratılan eşsiz bir dünya
– Şık elle çizilmiş grafikler
– Orijinal ses parçası
– Çarpıcı hikaye
– Oyunun karanlık ve depresif havasıyla iyi uyum sağlayan kara mizah

The Mercury Man nasıl indirilir ve kurulur

  1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirileceksiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. The Mercury Man indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to The Mercury Man” seçeneğine tıklayın (Bu, elde edebileceğiniz 7-Zip'i gerektirir). burada).
  4. The Mercury Man klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Merkür adam ücretsiz indir.

Doğrudan bağlantı ile The Mercury Man ücretsiz indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiş olduğundan, onu yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: pencereler 7,10
  • İşlemci: Intel i3 1.8 GHz
  • Hafıza: 2048MB RAM
  • Grafik: GeForce GT720M
  • Depolamak: 2000 MB kullanılabilir disk alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin