The Matrix Path: of Neo Indir

The Matrix Path: of Neo Free Download PC Game, Preinstalled in Direct Link. The Matrix Path: of Neo, 7 Kasım 2005’te yayınlandı

Oyun hakkında

The Matrix: Path of Neo, gişe rekorları kıran film üçlemesi The Matrix, The Matrix Reloaded ve The Matrix Revolutions’ın hikayesini takip ediyor ve oyuncuların ilk kez bir Neo olarak oynamalarını ve “tek” olmalarını sağlıyor. Oyunun başladığı andan itibaren, durumların nasıl geliştiği, bunlarla nasıl başa çıktıkları, olaylarla nasıl başa çıktıkları, nereye gittikleri, insanların onlara nasıl tepki vereceği tamamen oyuncuya kalmış. Neo’nun başarısız olduğu yerde kazanabilir veya sorunu çözmenin başka bir yolunu bulabilirsin – yol artık senin. Bir Neo olarak, oyuncunun her senaryoyu çözmek için yaptığı seçimler ve bunların sonuçları orijinal filmlerden farklı sonuçlara sahip olabilir. Matrix evrenini ve genel oyun deneyimini genişletmek için Wachowski kardeşler tarafından yeni karakterler, içerikler ve hikayelerle alternatif senaryolar yazılmış ve planlanmıştır. The Matrix: Path of Neo, Hollywood ile etkileşimli eğlence arasındaki çizgileri bir kez daha bulanıklaştırarak filmdeki tüm ana karakterler arasındaki benzerlikleri ortaya çıkarıyor – Keanu Reeves (Neo), Laurence Fishburne (Morpheus), Carrie-Ann Moss (Trinity), Hugo Weaving (Ajan Smith) ve Jada Pinkett-Smith (Niobe).

Matris yolunu indirin ve kurun: Neo’dan

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. The Matrix Path: of Neo indirmeyi tamamladığında, zip dosyasına sağ tıklayın ve “The.Matrix.Path.of.Neo.zip’e Çıkart” seçeneğini tıklayın. Buraya).
 4. Neo klasörünün Matrix Yolu: içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki programları yükleyin.

The Matrix Path: Neo’dan Ücretsiz İndirin

The Matrix Path: of Neo Free Download’u doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows® XP / Windows Vista® (yalnızca)
 • İşlemci: Intel Pentium 4 1.8 GHz / AMD Athlon XP 1600+
 • Hafıza: 512 MB RAM
 • Grafik: AMD Radeon X1550 veya NVIDIA GeForce 7600 GS
 • DirectX sürümü: DirectX 9.0
 • Hard disk: 3 GB
 • Ses kartı: DirectX 9.0 uyumlu

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin