The Lost Condor – Walking Simulator Indir


The Lost Condor – Walking Simulator Free Download PC Game doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. The Lost Condor – Walking Simulator 6 Ocak 2023'te yayınlandı

Oyun hakkında

The Lost Condor, Peru'nun antik kenti Machu Picchu'yu keşfedebileceğiniz birinci şahıs bir yürüme simülatörüdür. Kuşların ve rüzgarın seslerini duyun, bir şelalenin altında yürüyün ve harabeleri keşfedin. Hikaye veya nesnel ve etkileşimli nesneler yoktur. Bu, sitenin ölçekli bir temsili değil, 90'ların sonundaki aksiyon-macera oyunlarından ilham alan sanatsal bir düşük poli versiyonudur. Bu, bazı pazar varlıkları ve bazı orijinal 3B modellerle yapılmış düşük bütçeli bir oyundur.

The Lost Condor – Walking Simulator nasıl indirilir ve kurulur

  1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. The Lost Condor – Walking Simulator indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “The Lost Condor – Walking Simulator'a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunu yapmak için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, burada).
  4. The Lost Condor – Walking Simulator klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Kayıp Akbaba – yürüme simülatörü ücretsiz indir

Doğrudan bağlantı ile The Lost Condor – Walking Simulator ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

  • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim sistemi: Windows 8 ve üzeri (Windows 10 64 bit üzerinde test edilmiştir)
  • İşlemci: Çekirdek i7-4xxx
  • Grafik: GTX1650, RX570 veya eşdeğeri

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin