The Lord of the Rings: Conquest Indir


The Lord of the Rings: Conquest Free Download PC oyunu doğrudan bağlantıyla önceden yüklenmiş. Yüzüklerin Efendisi: Conquest 9 Ocak 2009'da yayınlandı

Oyun hakkında

Yepyeni bir “kötü” kampanyada kötü karakterler olarak oynayın. Frodo Tek Yüzüğü yok etmedikten sonra senaryolarda savaşın. kötü olmak güzel! Anlık aksiyon modunda 16 oyuncuya kadar veya bir co-op kampanyada 2 oyuncuyla çevrimiçi veya bölünmüş ekranda 2-4 oyuncu * ile çevrimdışı olarak savaşın. Yerel çok oyunculu – rekabette 4 oyuncuya veya 2 oyunculu koop modunda bölünmüş ekran Bu heyecan verici aksiyon strateji oyununda oyuncular, Yüzüklerin Efendisi filmlerinin en büyük savaşlarının hepsinde iyinin ve kötünün tarafında savaşırlar. Battlefront formatı, hedeflerine en iyi şekilde nasıl ulaşacaklarına karar verirken, filmlerin kaotik ve gergin çatışmalarını yeniden yaşamalarına ve hatta yeniden keşfetmelerine, koşullara veya tarzlarına bağlı olarak istedikleri zaman karakterler arasında geçiş yapmalarına olanak tanır en iyi yaklaşma ve düşmanlarını yenme.

The Lord of the Rings: Conquest'i İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Yüzüklerin Efendisi: Fetih indirme işlemi tamamlandıktan sonra, ZIP dosyasına sağ tıklayın ve “Yüzüklerin Efendisine Çıkartın.Conquest.zip” e tıklayın (7-Zip'e ihtiyacınız olacak ) alabilirsiniz Buraya).
 4. The Lord of the Rings: Conquest klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Yüzüklerin Efendisi: Conquest ücretsiz indirme

The Lord of the Rings: Conquest'i doğrudan bir bağlantıyla ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve o klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU ÇALIŞTIRMA !! dosyasına bakın. Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe'ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows XP SP2 veya daha yenisi
 • İşlemci: 2,4 GHz Core Duo işlemci veya eşdeğeri
 • Hafıza: 1 GB RAM
 • Grafik: Pixel Shader 3.0 destekli 256 MB grafik kartı – nvidia 7800 veya eşdeğeri
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Depo: 6 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin