The Longest Road On Earth Indir

The Longest Road On Earth Ücretsiz İndirilen PC oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Dünyanın En Uzun Yolu 27 Mayıs 2021’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Bir şarkıda çalın. Dünyadaki En Uzun Yol, son derece kişisel ve meditatif bir anlatı başlığıdır. Dört kısa hikayenin şarkılarını soyulmuş mekaniklerle ve kelimeler olmadan çalın. Her hikaye yoruma açıktır – her karakter ve çevrelerindeki dünya için içinizde hangi hikaye yaşıyor? Geliştiricilerden biri tarafından söylenen 24’ün üzerinde orijinal, duygu yüklü şarkının unutulmaz ve duygusal şarkı sözlerine kendinizi kaptırın. Yürüyerek dünyanın en uzun caddesi sadece iki saat sürer ve her adıma değer. Dünyanın dinginliğini ve sadeliğini arayan temaları ve sözleri olan özgün, samimi bir film müziği, dünyanın en uzun yolundaki yolculuk için her bilete dahildir. Olağanüstü olmayan hisler, duygular, durumlar ve algılar bizi insanlar, hikayelerimiz ve hayatımızı birbirimizle nasıl paylaştığımızı tanımlar. Günlük hayatın özünü yakalayan ve anlamlı ve sıradan anların enstantanelerini atlayan dört bölümü oynayın – hepsi nostaljik bir film müziğine. Diyalog veya metin olmaması, karakterlerle anları paylaşabileceğiniz ve yorumlarınızı oluşturabileceğiniz anlamına gelir. Deneyim kısa olsa da (3 saatten az), dünyanın en uzun yolunda kendinizi sıcacık bir battaniye gibi küçük zevklerin güzelliğine kaptırabilirsiniz, karahindiba tohumları üflemek, deniz kabuğu toplamak, kışın ilk gününde kızak yapmak ve ata binmek gibi. bir yaz gününde bir bisiklet.

Dünyanın en uzun caddesi nasıl indirilir ve kurulur

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. The Longest Road On Earth indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to the Longest Road On Earth”e tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). Buraya).
  4. The Longest Road On Earth klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Dünyanın en uzun caddesi ücretsiz indir.

Doğrudan bağlantı ile The Longest Road On Earth’ü ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca exe’ye sağ tıkladığınızdan emin olun ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçin. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Intel Core i3-7100, AMD FX-8100 veya eşdeğeri
  • Hafıza: 4 GB RAM
  • Grafik: Intel UHD 630, Geforce GTX 275, Quadro 2000D veya eşdeğeri
  • Depo: 500 MB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin