The Lego Movie 2 Videogame Indir

The Lego Movie 2 Video Game Free Download PC Game Direct Link’te Önceden Yüklenmiştir. Lego Movie 2 video oyunu 26 Şubat 2019’da yayınlandı

Oyun hakkında

Uzaylı canavar istilacılar Bricksburg’u harabeye çevirdi ve Emmet’in arkadaşlarını yanlarına aldı! Artık dünyalarının ötesine geçmek ve arkadaşlarını Systar sisteminin garip sakinlerinden kurtarmak Emmet’e ve çok sayıda kahraman karaktere kalmış. Uzaya yolculuk edin, yeni dünyaları keşfedin ve usta bina becerilerinizi test edin.

Lego Movie 2 video oyununu indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Lego Movie 2 video oyununun indirilmesi bittiğinde, zip dosyasını sağ tıklayın ve “LEGO MOVIE 2 video oyununa çıkar” seçeneğini tıklayın. Buraya).
 4. The Lego Movie 2 Videogame klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Lego Movie 2 video oyununu ücretsiz indirin

Doğrudan bağlantı ile ücretsiz Lego Movie 2 video oyunu indirmeye başlamak için aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve o klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU ÇALIŞTIRMA !! dosyasına bakın. Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7
 • İşlemci: Intel Core i3-4130
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: Radeon R9 280X veya GTX 660 Ti
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depo: 16 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.