THE LEGEND OF HEROES: HAJIMARI NO KISEKI Indir


THE LEGEND OF HEROES: HAJIMARI NO KISEKI Ücretsiz İndirilen PC Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. THE LEGEND OF HEROES: HAJIMARI NO KISEKI 25 Ağustos 2021’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

RPG hikayesinin 15. yıldönümünü kutlayan Kiseki serisinin en yeni oyunu şimdi Steam’de! Zemurya imparatorlukları, kahramanlar olarak bilinenlerin yiğit çabaları sayesinde dünyanın sonunu tehdit eden bir lanet olan Büyük Alacakaranlık’tan kıl payı kurtuldu. Bu, diziyi heyecan verici sonucuna doğru sürükleyen olayların dalgalanma etkisi yarattı. Büyük Alacakaranlık’ın felaketinden sonra, üç kahraman, Zemurya kıtasındaki kaderin ipiyle birbirine çekilir. Bazıları kahraman, bazıları kurtarıcı ve bazıları da münzevi. Çapraz hikaye oyun sistemi, oyuncuların üç farklı karakter arasında geçiş yapmasına ve hikayeyi aynı zaman çizelgesi içinde farklı perspektiflerden görüntülemesine olanak tanır. Crossbell halkı yeni keşfedilen bağımsızlıkları hakkında ne düşünecek? En güçlü üyelerinden birini kaybeden bir imparatorluğa ne olacak? Peki ya Ouroboros’un lideri, Büyük Üstat ve onun uğursuz ebedi gerileme planı? Oyunun Steam versiyonu, en başından itibaren kostümler ve aksesuarlar dahil olmak üzere 30’dan fazla ek içerikle birlikte gelir! Büyük DLC destek alanının yaz tatilinin yanı sıra, her karakterin kafasına, kollarına ve sırtına dekorasyon için giyecek çeşitli aksesuarların yanı sıra orijinal kostümler dahildir.

THE LEGEND OF HEROES: HAJIMARI NO KISEKI’yi indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. THE LEGEND OF HEROES: HAJIMARI NO KISEKI indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to THE LEGEND OF HEROES: HAJIMARI NO KISEKI” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, kullanabilirsiniz. burada).
 4. THE LEGEND OF HEROES: HAJIMARI NO KISEKI klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

KAHRAMANLAR EFSANESİ: HAJIMARI NO KISEKI Ücretsiz İndir

THE LEGEND OF HEROES: HAJIMARI NO KISEKI’yi doğrudan bağlantı ile ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki İndir düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.


elektrik

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: pencereler 10
 • İşlemci: çekirdek i3-3220
 • Hafıza: 16 GB bellek
 • Grafik: Geforce GTX 1050
 • DirectX: sürüm 11
 • Depolamak: 50 GB kullanılabilir depolama alanı
 • ses kartı: Gemide

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin