The Last Will Indir

The Last Will Free Download PC oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Son vasiyet 13 Ekim 2021’de yayınlandı

Oyun hakkında

“The Last Will”, ayrı yaşadığı oğlunun ona çok özel bir vasiyet bıraktığını öğrenen yaslı bir baba hakkında kısa ama yoğun bir macera oyunudur. Amacı, önyargılarına rağmen bunu bir asistanla yerine getirmektir. İlk olarak 1080p olarak sunulan The Last Will, oğlu yeni vefat eden yaslı bir babanın bakış açısıyla oynanan dramatik bir 3D tıkla ve tıkla macera oyunudur. “Son İrade”, hüzünlü (ve canlandırıcı) bir anlatıyı, başarıya ulaşmak için bulmaca çözme oyunu ve gizli öğeleri bulma ile birleştiriyor. Sabit kameralı bir 3B dünyada 3B karakterinizi nereye taşıyacağınıza karar vermek için tıklamak (veya çalıştırmak için çift tıklamak) için farenizi kullanın. Oyunun çoğu, hikayeyi ilerletmek için A noktasından B noktasına gider, ancak belirli zamanlarda ara sıra bir bulmacayı çözmenin bir yolunu bulmanız gerekir (bir yavru kediyi veya kayıp bir evrak çantasını çözmenin bir yolunu bulun). Oyun kısa olmasına rağmen, ilerlemenizi kaydetmek için oyununuzu her zaman kaydedebilir ve oyun seçeneklerini (sesler ve müzik) istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Duygusal bir film müziği ve yüksek kaliteli seslerle “The Last Will”, bir baba ve oğlu arasındaki bağları konu alan yoğun bir macera oyunu dramasıdır.

The Last Will nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. The Last Will indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to The Last Will”e tıklayın (bu, Burada).
 4. The Last Will klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Son ücretsiz indir

The Last Will Free Download’ı doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 10
 • İşlemci: Intel (R) Core (TM) i7-8700 CPU 3.20GHz
 • Depolamak: 6 GB RAM
 • Grafik: NVidia
 • DirectX: Sürüm 10
 • Depolamak: 4 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin