The Last Campfire Indir (v12.29.45)

The Last Campfire Ücretsiz indirilebilir PC oyunu doğrudan bağlantıyla önceden yüklenmiş. Son şenlik ateşi 27 Ağustos 2020’de yayınlandı

Oyun hakkında

Son kamp ateşi bir macera, gizemli bir yerde hapsolmuş, anlam ve eve dönüş yolu arayan kayıp bir közün hikayesidir. Karanlık ormanın ötesindeki toprağın derinliklerine gidin ve önünüzdeki sıkıntıların üstesinden gelin. Kayıp insanlarla, garip yaratıklarla ve gizemli kalıntılarla dolu güzel vahşi doğayı keşfedin. Son şenlik ateşini yakma yolculuğunuzda umut bulun ve yanınıza alın. Hello Games ve LostWinds’in arkasındaki yaratıcı beyinlerden benzersiz bir hikaye.

Son kamp ateşini indirin ve kurun

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. The Last Campfire’ın indirilmesi bittiğinde, zip dosyasına sağ tıklayın ve “The.Last.Campfire.v12.29.45.zip’e Çıkart” seçeneğine tıklayın. (Bunun için alabileceğiniz 7-Zip’e ihtiyacınız olacak Buraya).
 4. The Last Campfire klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki programları yükleyin.

Son şenlik ateşi ücretsiz indirme

The Last Campfire Free Download’u doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 10 64 bit
 • İşlemci: Intel Core i5 1,8 GHz
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GTX 480 / AMD Radeon 7870
 • DirectX: Sürüm 11
 • Kamp: 2 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.