The King Of Fighters XIII Galaxy Edition Indir

The King of Fighters XIII Galaxy Edition Doğrudan bağlantıyla önceden yüklenmiş ücretsiz indirilebilir PC oyunu. The King Of Fighters XIII Galaxy Edition, 13 Eylül 2013’te yayınlandı

Oyun hakkında

THE FIGHTER KING XIII, SNK PLAYMORE’un amiral gemisi 2D’ye karşı Fighting Title, GOG’un nihai sürümünde geri dönüyor! 3 karakterden oluşan standart bir takım seçin veya seçtiğiniz 3 karakteri seçerek kendi takımınızı oluşturun ve takımlarla zafere ulaşın! Sizin için en iyi karakterleri seçerek kendi takım stratejinizi geliştirin! Bu modda, oyunun orijinal arcade sürümünde yer almayan çeşitli arka plan hikayelerini deneyimleyeceksiniz. Ana karakter Ash Crimson ve turnuvaya doğrudan katılmayan diğer karakterlerin gözünden KOF’un “Ash Saga” ve sırları hakkındaki gerçeği keşfedin. Kararlarınız ve savaş sonuçlarınız sizi yeni hikaye unsurlarını keşfetmeye yönlendirebilir. Farklı seçenekleri ve her sahneyi deneyin! 3 karakterden oluşan standart bir takım seçin veya seçtiğiniz 3 karakteri seçerek kendi takımınızı oluşturun ve takımlarla zafere ulaşın! Sizin için en iyi karakterleri seçerek kendi takım stratejinizi geliştirin!

·MİSYON:

Üç farklı türde görevi tamamlayın ve bu modda becerilerinizi geliştirin!
– “ZAMAN SALDIRISI”: Mümkün olan en kısa sürede tüm CPU rakiplerini yenin.
– “HAYATTA KALMA”: Bir karakter seçin ve mümkün olduğunca çok CPU rakibinin üstesinden gelin.
– “DENEME”: Bu modda, her karakterin temel olarak kombinasyonlara odaklanan 10 görevi vardır. 10 görevi de tamamladığınızda, o karakter için bazı kombinasyonlarda ustalaşmış olacaksınız.

King Of Fighters XIII Galaxy Edition’ı İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. The King Of Fighters’ın XIII Galaxy Sürümü indirmeyi bitirdiğinde, zip dosyasına sağ tıklayın ve “The.King.of.Fighters.XIII.Galaxy.Edition.zip’e Çıkar” seçeneğini tıklayın (Bunun için 7-Zip, hangisini alabilirsin Buraya).
 4. The King Of Fighters XIII Galaxy Edition klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

The King of Fighters XIII Galaxy Edition ücretsiz indirme

The King Of Fighters XIII Galaxy Edition’ı doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU ÇALIŞTIRMA !! dosyasına bakın. Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows XP
 • İşlemci: Intel Pentium4 2.0 GHz ve üstü
 • Hafıza: 1 GB RAM
 • Grafik: GeForce 9500 GT, VRAM: 256 MB ve daha fazlası
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Kamp: 5 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: DirectSound, DirectX9.0c uyumlu ses
 • Ek Yorumlar: Resmi Windows Media Player codec bileşenleri gerekir

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.