The Hotel Indir (v1.1.2)


Hotel Free Download PC Game, doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş olarak gelir. Otel 17 Haziran 2022’de serbest bırakıldı

Oyun hakkında

Otel – oyuncunun yalnız bir otelde yaşayan kötülükle yüzleşmesi gereken psikolojik bir korku gerilim filmi. Ama daha da önemlisi, oyuncu bu kötülüğün kendileri için ne anlama geldiğine karar vermelidir. Belki sadece kaçıp saklanacak bir şeydir, ya da belki bu kötülüğün doğası göründüğünden daha derindir. Karanlık… umutsuz karanlık ona sonsuzluk gibi geliyordu. Ama şimdi çözüldü. Adam bilinmeyen bir otelde bir odadaydı. Odanın penceresi yoktu ve odanın kapalı kapısı onu dünyanın geri kalanından ayırıyordu. Neden burada, ne zamandır burada? Milyonlarca soru, milyarlarca varsayım üretir. Ama hapishanesi küçük bir otel odası haline gelen adamın cevapları bilmesine gerek yok. Çünkü her sorusunun cevabını bilse bile hiçbir şeyi değiştiremez. Yabancı bir otel odasında ne olduğunu bilmeden yalnız bir adam bekliyordu… aniden kapı çaldı.

Otel nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Otel indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Otele Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Otel klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Otel Ücretsiz İndir

The Hotel Free Download’ı doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: pencereler 10
 • İşlemci: Intel Core i3-3220
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: AMD Radeon 7700 1 GB
 • DirectX: sürüm 11
 • Depolamak: 6 GB kullanılabilir depolama alanı
 • ses kartı: DirectX® 11.0 uyumlu
 • Ek Yorumlar: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin