The Frog Game Indir

Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş Frog Game Free Download PC oyunu. Kurbağa Oyunu 3 Mayıs 2021’de piyasaya sürüldü

Oyun hakkında

Hoşgeldiniz! Zıplayın ve kendi sınırınızı bulmak için ASLA DURMAYIN! Veya hedefinize ulaşabilir ve bir başarı duygusu hissedebilirsiniz! Hangisi sen olacaksın The Frog Game, dünyanın zirvesine çıkmak ve muhteşem zaferi hissetmek için bir kurbağaya dönüşeceğiniz, bir araba süreceğiniz ve zıplayacağınız bir macera oyunudur. “Sahip olduğun tek sınırlar, inandığın sınırlardır.” Wayne Dyer. Ama … hangi sınırlara inanıyorsun? Pekala, onları burada test edebilirsiniz.

Kurbağa oyunu nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Kurbağa Oyunu indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Kurbağa Oyununa Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, indirebileceğiniz 7-zip gerektirir). Buraya).
 4. The Frog Game klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Kurbağa oyunu ücretsiz indir

Doğrudan bağlantı ile Kurbağa Oyununu ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7
 • İşlemci: AMD Athlon X2 2.8 GHz veya Intel Core 2 Duo 2.4 GHz
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: GTX660
 • Depo: 300 MB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin