The Flame In The Flood Indir (v02.15.2019)

Sel Ücretsiz indir PC oyunundaki alev, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş. Seldeki Alev 24 Şubat 2016’da yayınlandı

Oyun hakkında

Unutulmuş bir posta topluluğu Amerika’nın durgun sularında haydut bir nehir gezisi. Yiyecek arayın, el işi yapın, avcılardan kaçının. The Flame in the Flood, BioShock’un sanat yönetmeninden ve BioShock, Halo, Guitar Hero ve Rock Band serisinin deneyimli ekibinden geliyor. Kaynakları ararken, aletler üretirken, rahatsızlıkları giderirken, vahşi vahşi yaşamdan kaçarken ve en önemlisi, gelecek yağmurların bir adım önünde kalarak usul olarak oluşturulmuş bir nehirde yürüyerek ve sal ile seyahat edin.

Seldeki alevi indirin ve kurun

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Seldeki Alev indirmeyi bitirdikten sonra, zip dosyasını sağ tıklayın ve “The.Flame.in.the.Flood.v02.15.2019.zip Dosyasına Çıkart” seçeneğini tıklayın (ihtiyacınız olacak 7-zip alabilirsin Buraya).
 4. The Flame In The Flood klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki programları yükleyin.

Seldeki alev ücretsiz indir

The Flame In The Flood’u doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7 64 bit (64 bit işletim sistemi gerektirir)
 • İşlemci: Çift çekirdekli işlemci, 2,5 GHz veya üstü
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: DX11 uyumlu grafik kartı
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depo: 2 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.