The Fidelio Incident Indir

Fidelio Incident Free Download PC oyunu doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Fidelio olayı 23 Mayıs 2017’de kamuoyuna duyuruldu.

Oyun hakkında

2014 yılında, God of War 3’ün sanat yönetmeni Ken Feldman, anlatısal bir gerilim video oyunu haline gelen bir yan proje başlatmak için ilham aldı. Bu oyunu yetenekli arkadaşlar Brandon Popovich ve Christopher Davis’in yardımıyla geliştirdik. Hiç para almadık, bağımsız video oyun şirketimiz olarak Act 3 Games’i kurduk ve Steam’de kendimiz yayınladık. Elde ettiğimiz başarıdan dolayı çok gururluyuz ve umarız sürüşten keyif alırsınız. Fidelio Incident, İzlanda kıyılarında geçen tek oyunculu bir ego gerilim filmi. Şiddetli bir uçak kazasından sonra, Stanley, kanlı İrlanda geçmişlerinin tüm izlerini örtmek için karısı Leonore’u aramak için ıssız, donmuş bir adayı aramak zorundadır. Kurtarma yardımı yolda, geçmiş saklı kalmalı. “Kim olduğumuzu bulamıyorsun!” İlham kaynakları arasında Dear Esther, Gone Home ve Firewatch ile Homeland, Lost ve The Americans gibi karanlık karakter dramaları yer alıyor. Fidelio olayı da Beethoven’ın tek operası Fidelio’dan esinlenmiştir. Operanın öncülünü arka plan için ilham kaynağı olarak kullanıyoruz ve ardından modern bir ortam için yeniden yorumluyoruz.

Fidelio olayı nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. The Fidelio Incident indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to The Fidelio Incident” seçeneğine tıklayın (bu, indirebileceğiniz 7-zip gerektirir). Buraya).
 4. Fidelio Incident klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Fidelio Olayı ücretsiz indir

Doğrudan bağlantı ile The Fidelio Incident’ı ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca exe’ye sağ tıkladığınızdan emin olun ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçin. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7 veya üstü 64bit
 • İşlemci: Intel Core i3 2.00 GHz veya AMD eşdeğeri
 • Hafıza: 6 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA Geforce 680GTX veya üstü
 • Depo: 11 GB kullanılabilir alan
 • Ek Yorumlar: Bir denetleyici kullanmanızı öneririz

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin