The Farmthis Gallery Indir (Uncensored)


Farmthis Gallery Free Download PC oyunu, doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş olarak gelir. Farmthis galerisi 21 Temmuz 2021'de yayınlandı

Oyun hakkında

Farmthis 3D animasyonlarını masaüstünde ve sanal gerçeklikte izleyin. Gerçekleştirmeniz için fantastik fetişist fantezi şekilleri. Farmthis Galerisi'nde, popüler Ero sanatçısı farmthis'ten sekiz animasyon sahnesi, eklenen ses, seslendirme ve ürkütücü çekimlerle her açıdan görüntülenecek şekilde dönüştürüldü. ASMR öğeleriyle dolu bu sanal galeride yakınlaşın ve kişiselleşin, inlemelerini duyun ve manzaranın tadını çıkarın.

içerir:
Farmthis animasyonları ile 9 sahne
VR ve Masaüstü modları
Bakış açısı modu
Steam Başarımları
Bonus Videolar: Bunları Oyun Dizini/Ekstralar/Videolar'da bulabilirsiniz.

Farmthis galerisi nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. The Farmthis Gallery'nin indirilmesi bittiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “The Farmthis Gallery'ye Çıkar” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak; burada).
 4. The Farmthis Gallery klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Farmthis Galerisi Ücretsiz İndirme

Farmthis galerisini doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: pencereler 10
 • İşlemci: VR İçin Hazır: Intel Core i5-4590 / AMD FX 8350 veya daha iyisi)
 • Hafıza: 12GB RAM
 • Grafik: VR hazır (nvidia GTX 1060 veya daha iyisi)
 • Depolamak: 5 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin