The Fall Of The Dungeon Guardians – Enhanced Edition Indir (Build 64)

The Fall Of The Dungeon Guardians – Enhanced Edition Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş ücretsiz indirilebilir PC oyunu. The Fall Of The Dungeon Guardians – Enhanced Edition 6 Kasım 2015’te yayınlandı.

Oyun hakkında

The Fall of the Dungeon Guardians, Dungeon Master ™ ve Might & Magic® gibi klasiklerden esinlenilmiş, ancak “Tank / Damage Giver / Healer” üçlüsüne dayanan modern bir taktik savaşa sahip, birinci şahıs görünümünde bir RPG zindan paletli oyunudur – Mekanizma, Threat & Aggro sistemi ve aktif bir mola ile eşleştirilmiştir. Bir zindanın derinliklerinde bir hapishanenin yeni işe alınmış bir gardiyanısınız. Geldiğiniz gece garip şeyler oluyor ve sabah uyandığınızda tüm mahkumlar kaosun ortasında kaçtı. Gardiyan, kaçan mahkumların peşinden koşmanız için sizi görevlendirirken akıllıca zindandan mümkün olan en kısa sürede ayrılmaya karar verir. Sonra ekibini bir araya getir ve gizemli zindana gir. Tehlikeler, sırlar ve sırlarla dolu büyük, devasa bir zindana girin. Düşman orduları ve güçlü yaratıklar arasında savaşın. Karmaşık koridorları, yeraltı saraylarını, unutulmuş madenleri ve kötü mahzenleri keşfedin. Bulmacaları çözün, ölümcül tuzaklardan kaçının, gizli koridorları ortaya çıkarın ve labirentler ve koridorlarda yönünüzü koruyun.

The Fall Of The Dungeon Guardians – Enhanced Edition’ı indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. The Fall Of The Dungeon Guardians – Enhanced Edition indirmeyi bitirdiğinde, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to The Fall Of The Dungeon Guardians – Enhanced Edition”a tıklayın (7- Zip’e ihtiyacınız olacak Buraya).
 4. The Fall Of The Dungeon Guardians – Enhanced Edition klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Zindan Muhafızlarının Düşüşü – Gelişmiş Sürüm Ücretsiz İndirme

Doğrudan bağlantı ile The Fall Of The Dungeon Guardians – Enhanced Edition Ücretsiz İndirme işlemini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 10/8/7 / Vista / XP
 • İşlemci: 2 GHz
 • Hafıza: 3 GB RAM
 • Grafik: Shader Model 3.0 GPU; NVidia GeForce GTX 260 (2008) veya GT 730 (2014), AMD Radeon HD 5670 (2009) veya HD7570 (2012); oyun iyi 3D haritalardan daha azıyla çalışabilir, ancak görünürlüğü ve oluşturma kalitesini düşürmeniz gerekecek
 • DirectX: Sürüm 9.0
 • Depo: 1 GB kullanılabilir alan
 • Ek Yorumlar: IGP’ler desteklenmez; oyun Intel HD5000’de çalışıyor ancak minimum ayarlarda bile kare hızı 20-30 fps civarında.

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin