The Evil Within Indir (Complete Edition + ALL DLC’s)

The Evil Within PC oyunu doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirilmek üzere önceden yüklenmiş. The Evil Within 13 Ekim 2014’te yayınlandı

Oyun hakkında

Çığır açan Resident Evil serisinin yaratıcısı Shinji Mikami ve Tango Gameworks’teki yetenekli ekip tarafından geliştirildi. Kötülük hayatta kalma korkusunun önemini yansıtıyor. Son derece tasarlanmış ortamlar, korkunç korkular ve karmaşık bir hikaye, sizi heyecana götürecek sürükleyici bir dünya yaratmak için bir araya geliyor. Sınırlı kaynaklarla, bu mükemmel korku ve aksiyon karışımında hayatta kalmak ve derin bir korku yaşamak için mücadele edeceksiniz.

HİKAYE:

Dedektif Sebastian Castellanos ve ortakları, korkunç bir toplu cinayet mahallini araştırırken gizemli ve güçlü bir güçle karşılaşır. Memurların katledilmesini gördükten sonra, Sebastian pusuya düşürülür ve bayılır. Uyandığında, kendisini ölülerin arasında dolaşan korkunç yaratıkların bulunduğu sıkıntılı bir dünyada bulur.
Hayal edilemeyen terör ve hayatta kalma mücadelesi karşısında Sebastian, bu kötü gücün arkasında ne olduğunu bulmak için korkunç bir yolculuğa çıkar. ANA ÖZELLİKLER:

 • Saf hayatta kalma korku geri dönüşleri

  Hayatta kalma korkularının babası Shinji Mikami, unutulmaz anlatılarla sarmalanmış korkunç yeni bir oyunu sahnelemek için geri döndü. Oyunun işkence gören dünyasını keşfettikçe gerilim ve korku önemli ölçüde artıyor.

 • Acımasız tuzaklar ve çarpık yaratıklar

  Hayatta kalmak için ezici olasılıklarla savaşırken düşünülemez korku ve zalim tuzaklarla yüzleşin. Ezici ölümcül yaratıklara karşı aynı şeytani çareleri kullanarak kendinize kötülük yapın.

 • Güvenli olmayan bir dünyada bilinmeyen tehditler

  Etrafınızda çarpık ve kıvrılan bir dünyada, gizemli ve kötü korkular ortaya çıkıyor. Koridorlar, duvarlar, kapılar ve tüm binalar gerçek zamanlı olarak değişerek oyuncuları her an ve her yönden tehditlerin ortaya çıkabileceği bir gerçeğe dönüştürür.

 • Korkunun yeni yüzü

  Yalnızca en korkunç dünyalarda var olabilecek çarpık entrikalardan kurtulmaya çalışırken rahatsız edici bir gerçekliği deneyimleyin. Yenilmez terörü yenin ve keşfederek nihai heyecanı yaşayın Kötülük.

The Evil Within’i İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. The Evil Within indirmeyi bitirdiğinde, zip dosyasını sağ tıklayın ve “Extract to The Evil Within – Complete Edition.zip” seçeneğini tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip gerektirir. Buraya).
 4. The Evil Within klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Evil Inside Free Download

The Evil Within Free Download’u doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: 64 bit Windows 7 SP1 / Windows 8.1
 • İşlemci: i7 veya dört artı çekirdekli işlemcili eşdeğeri
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: GTX 460 veya eşdeğeri 1 GB VRAM kartı
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depo: 50 GB kullanılabilir alan
 • Ek Yorumlar: PC kurulumu için 50GB alan gerektiğini belirtmekte fayda var. Kurulum tamamlandığında, oyun yaklaşık 41 GB sabit disk alanı kullanacaktır.

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.