The Evil Within 2 Indir

The Evil Within 2 PC oyunu, doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirilmek üzere önceden yüklenmiş. The Evil Within 2, 12 Ekim 2017’de yayınlandı

Oyun hakkında

Beyni Shinji Mikami’den The Evil Within 2, hayatta kalma korkularının en son evrimi. Dedektif Sebastian Castellanos her şeyi kaybetti. Ama kızını kurtarma şansı bulursa, STEM’in kabus gibi dünyasına geri dönmesi gerekecek. Dünya dönüp etrafını sararken her köşeden korkunç tehditler ortaya çıkıyor. Sebastian silahlar ve tuzaklarla zorluklarla yüzleşecek mi yoksa hayatta kalmak için gölgelerin arasından gizlice mi geçecek?

The Evil Within 2’yi İndirin ve Yükleyin

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
  3. The Evil Within 2 indirmeyi bitirdikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “2.zip İçerisindeki Evil’e Çıkar” seçeneğine tıklayın (bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, Buraya).
  4. The Evil Within 2 klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Kötülük 2 Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile The Evil Within 2 Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows 7 / 8.1 / 10 (64 bit sürümler)
  • İşlemci: Intel Core i5-2400 / AMD FX-8320 veya daha iyisi
  • Hafıza: 8 GB RAM
  • Grafik: NVIDIA GTX 660 2 GB / AMD HD 7970 3 GB veya daha iyisi
  • Depo: 40 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.