The Enchanted Cave 2 Indir

Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş ücretsiz indirme için Enchanted Cave 2 PC oyunu. Büyülü Mağara 2, 3 Haziran 2015’te yayınlandı

Oyun hakkında

Görünüşte sonsuz bir hazine hazinesine sahip garip bir mağaraya dalın ve mümkün olduğunca çok hazine toplamak için stratejik olarak savaşlarınızı seçin! Nadir eserler bulun ve bir büyücü, savaşçı, simyacı veya beceri karışımı seçiminiz olmak için yetenek ağacını geçin. İksirler oluşturun veya malzemelerinizle ekipmanınızı büyüleyin ve gizli alanları keşfedin! Ancak dikkatli olun, çünkü mağara son zamanlarda garip bir şekilde tehlikeli hale geldi ve her gün daha fazla kaşifin kaybolmasıyla… Enchanted Cave 2, savaşlarınızı stratejik olarak seçmeye, inşa etmeye karşı riske güçlü bir şekilde odaklanan bir RPG / Roguelike oyunudur Karakteriniz, büyüleyici ekipmanınız ve mağaradan ne zaman kaçacağınızı bilmek başarı için çok önemlidir.

Enchanted Cave 2’yi indirin ve yükleyin

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. The Enchanted Cave 2 indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to The Enchanted Cave 2″ye tıklayın (bu, indirebileceğiniz 7-zip gerektirir). Buraya).
  4. The Enchanted Cave 2 klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Büyülü Mağara 2 Ücretsiz İndir

The Enchanted Cave 2’yi doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows XP veya üstü
  • Hafıza: 1 GB RAM
  • Depo: 80 MB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin