The Dungeon Of Naheulbeuk: The Amulet Of Chaos Indir


Naheulbeuk zindanı: The Amulet of Chaos Ücretsiz indirmeli PC oyunu, doğrudan bağlantıyla önceden yüklenmiş. Naheulbeuk Dungeon: The Amulet of Chaos 17 Eylül 2020’de yayınlandı

Oyun hakkında

Cazibe, mizah ve çılgın karakterlerle dolu taktiksel bir RPG’ye dalmaya hazır mısınız? Beceriksizler, deneyimsizler ve canlılar, ama … zindanın hazinesini almak için birbirlerinin şirketlerine katlanmak zorundalar. Ancak, hızla bir deja-vu duygusu ortaya çıkıyor … Bu beklenmedik kahramanlardan oluşan takımı mizah ve kaos dolu bir maceraya yönlendirin! Naheulbeuk evreni, Fransız yazar John Lang’ın orijinal bir yaratımıdır. Rol yapma oyunlarının ve kahramanca fantastik mecazların parodisini yapan oldukça popüler bir sesli komedi dizisi olarak başladı. Şimdi, hikaye ilk kez İngilizce ve video oyunu olarak mevcut!

Oyun özellikleri

 • Siz onları geliştirirken birbirinizin becerilerini tamamlayan yedi klasik RPG karakteriyle oynayın: Korucu, Elf, Cüce, Büyücü, Ogre ve Hırsız!
 • Ekibin her üyesinin becerilerini ve ekipmanlarını geliştirmek için kendi beceri ağacı vardır.
 • Ekibe maceralarında katılmak için üç ek arkadaştan birini seçin!
 • Ekip üyeleri arasında yaratıcı destekle heyecan verici sıra tabanlı savaşlar.
 • Uyarlanabilir zorluk seviyesi sistemi: basitleştirilmiş dövüş ile erişilebilir ve eğlenceli bir hikaye modundan, en küçük taktik hatalarının sizi başarısız kılacağı “kabus moduna” kadar!
 • Kapsamlı bir hayvan oyunu (100’den fazla düşman!) Sizi her dövüşte daha taktiksel düşünmeye teşvik eder.
 • Muzaffer olmak için hem gücü hem de zekayı toplamanız gereken destansı patron dövüşleri!
 • Şaşırtıcı durum efektlerine sahip gizli ve yıkıcı nesneler (bira fıçıları dahil) gelgiti daha iyi veya daha kötü hale getirecek!

Naheulbeuk Dungeon: The Amulet of Chaos’u indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. The Dungeon Of Naheulbeuk: The Amulet Of Chaos indirmeyi bitirdiğinde, zip dosyasına sağ tıklayın ve “The.Dungeon.Of.Naheulbeuk.The.Amulet.Of.Chaos’a Çıkart” seçeneğine tıklayın. zip “alabileceğiniz 7-zip’e sahip Buraya).
 4. The Dungeon Of Naheulbeuk: The Amulet of Chaos klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki programları yükleyin.

Naheulbeuk Dungeon: The Muska of Chaos Ücretsiz indirin

The Dungeon Of Naheulbeuk: The Amulet of Chaos’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirme. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve diğer programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR !! .txt dosyasına bakın. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7
 • İşlemci: Inter Core i5-2300 / AMD FX-4350
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: Nvidia GeForce GTX 460768 MB / AMD Radeon HD 6870 1 GB
 • Depo: 8 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin