The Dreadful Whispers Indir


The Dreadful Whispers Free Download PC Game Direct Link'te Önceden Yüklendi. Dreadful Whispers 5 Eylül 2019'da yayınlandı

Oyun hakkında

Yeterince iyi değilsin … bu yapılamaz … çok riskli … değersizsin … pes et … Korkunç Fısıltılar korku ve şüphenin üstesinden gelme macerası. Garip çizim ve animasyondan programlama, tasarım ve ses efektlerine kadar her şey tek bir geliştiricinin eseridir.

 • Şüpheler, korkular ve fısıltılarla dolu yüzlerce tuhaf el yapımı seviyeyi keşfedin.
 • Benzersiz açığa çıkarma teknisyeni ile dünyanın daha karanlık, çarpık bir yanını keşfedin.
 • Şüpheyi, korkuyu ve pişmanlık olan her şeyi tüketen ızdırabı kişileştiren korkunç canavarlar arasında ilerlerken düzinelerce kısa, baş döndürücü bulmacayı çözün.
 • Düzinelerce sır ve Paskalya yumurtasını keşfedin.
 • Seçimlerinize göre farklı seviyeleri ve büyük ölçüde farklı sonları deneyimleyin.
 • Yetenekli Dave Allen'ın unutulmaz güzel müziğinin keyfini çıkarın.

Korkunç fısıltıyı indirin ve kurun

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. The Dreadful Whispers'ın indirilmesi bittiğinde, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to The.Dreadful.Whispers.zip” e tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip gerektirir. Buraya).
 4. The Dreadful Whispers klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

The Dreadful Whispers ücretsiz indirme

Doğrudan bir bağlantıyla The Dreadful Whispers'ı ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR'a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe'ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7 veya üstü
 • İşlemci: Intel Core i3
 • Grafik: özel grafik kartı (Opengl 3.0 desteği veya üstü)
 • Depo: 6 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin