The Door in the Basement Indir

The Door in the Basement Ücretsiz İndirilen PC oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Bodrumdaki Kapı 21 Nisan 2021’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Ailenizin evinin bodrum katındaki gizemli bir kapıyı geçtikten sonra garip bir yeraltı dünyasına taşınırsınız. Kapı kapalıyken, bir çıkış yolu bulmak için karanlık tünellerde gezinmeniz ve sizi bu yere götüren sırları keşfetmeniz gerekecek. Bodrumdaki Kapı, atmosferik pikselli birinci şahıs korku oyunudur. Keşfedin, bulmacaları çözün ve dünya ve garip sakinleri hakkında daha fazla şey öğrenirken tünellerde dolaşan korkunç yaratıklardan kaçının.

Bodrumdaki kapı nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Bodrumdaki Kapı indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Bodrumdaki Kapıya Çıkar” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip’i gerektirir). Burada).
 4. Kapıda, Bodrum klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Bodrumdaki kapı Ücretsiz indir

Doğrudan bağlantı ile The Door in the Basement’ı ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 10
 • İşlemci: 2,5 GHz
 • Depolamak: 4 GB RAM
 • Grafik: Gölgelendirici modeli 4.0
 • Depolamak: 3 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin