The Cursed Forest Indir (v1.0.6)

Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş Lanetli Orman Bedava İndir PC oyunu. Lanetli Orman 26 Şubat 2019’da vizyona girdi.

Oyun hakkında

The Cursed Forest, sonbahar ormanında yaşayan tehlikeli, mistik bir yaratıkla çarpıştığınız bir korku macera oyunudur. Canavar hayaletin içinde hapsolmuş masum ruhu serbest bırakmak için bir ayin yapmalısın. Karakteriniz, annesinin hastanede olduğunu öğrendiğinde, yardımına koştu ve uğursuz bir sonbahar ormanında eski, unutulmuş bir yoldan aşağı inerek kestirme bir yol aldı. Arabasının önünde bir şey belirip ona çarptığında, ağaçların arasında kayboldu. Karanlık orman, yollarına çıkan her şeye zarar vermek isteyen birçok sırrı ve yaratığı gizler. Artık geçmişin sırlarını ortaya çıkarmak ve masum bir ruhu kurtarmak ona kalmıştır. Ama bunu yapacak kadar uzun süre hayatta kalabilecek mi? Yükselen karanlığı durdurabilir misin

Lanetli Orman Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. The Cursed Forest indirmeyi bitirdikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Lanetli Ormana Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, indirebileceğiniz 7-zip gerektirir). Burada).
 4. The Cursed Forest klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Lanetli orman ücretsiz indir.

Doğrudan bağlantı ile The Cursed Forest’ı ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7 SP1 64 bit, Windows 8.1 64 bit
 • İşlemci: Intel Core i3 6100 / AMD FX 8350
 • Depolama: 8 GB RAM
 • Grafik: GTX 660 2 GB / Radeon 7850 2 GB
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depo: 5 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin