The Crater Indir


Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Krater Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu. Krater 5 Nisan 2019’da piyasaya sürüldü

Oyun hakkında

Dört yıllık sözleşmeli bir Ay Üssü çalışanısın. Garip olaylar oluyor ve birinin sizi öldürmek için dışarı çıktığı giderek daha açık hale geliyor. Tek sorun, ayda bir kraterin her iki tarafında iki farklı temelde ayrılmış ikiniz olmanızdır. Karşı üsse gidemezsiniz ve meslektaşınız sizinkine gidemez. Meslektaşınız mı sizi öldürmeye çalışıyor, yoksa ayda saklanan üçüncü bir kişi mi var? The Crater’ı oynadığınızda, bulmacaları ve sorunları çözmek için çevreyi kullanmanız gerekir. Gizemi parça parça çözmek için ay üssünü ve krateri keşfedin.

The Crater nasıl indirilir ve kurulur

  1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Krater indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Krater’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
  4. The Crater klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Krater ücretsiz indir.

Doğrudan bağlantıyla The Crater ücretsiz indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiş olduğundan, onu yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows 7 veya üstü
  • İşlemci: Dört çekirdekli Intel veya AMD işlemci
  • Hatırlatma: 8 GB RAM
  • Grafik: DX11 uyumlu grafik kartı
  • Kamp: 1 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin