The Cleaner [Spongey Kitty] Indir


Temizleyici [Spongey Kitty] Doğrudan Bağlantıya Önceden Yüklenmiş Ücretsiz PC Oyunu İndirin. Temizleyici [Spongey Kitty] 5 Ocak 2023'te yayınlandı

Oyun hakkında

Tedavisi olmayan yeni ve bilinmeyen bir fenomen tarafından dizlerinin üzerine çöken bildiğimiz şekliyle toplumun sonuyla yüzleşirken gizemli bir travma temizleyicisi olarak oynayın. Çoğu şeyden vazgeçtikten sonra, her gün uyanmak, temizlik yapmak, uykuya dalmak ve tekrarlamak gibi aynı ağır görev gibi geliyor. Ta ki çok az tanıdığı bir adamdan benzersiz bir istek alana kadar. Özellikler:

 • Oyun ilerledikçe keşfedilecek ve çözülecek heyecan verici bir hikaye
 • 5 temizlenebilir nokta
 • 6 temizlik mini oyunu
 • Sakin, yüksek kaliteli bir lo-fi film müziği
 • (Yalnızca Steam sürümü) Oyunla birlikte gelen özel bir sanat kitabı

The Cleaner'ı nasıl indireceğiniz ve yükleyeceğiniz aşağıda açıklanmıştır [Spongey Kitty]

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Bir kez temizleyici [Spongey Kitty] İndirme tamamlandığında, .zip dosyasına sağ tıklayın ve Temizleyiciye Çıkar'a tıklayın [Spongey Kitty](Bunun için alabileceğiniz 7-Zip'e ihtiyacınız olacak. burada).
 4. The Cleaner'a çift tıklayın [Spongey Kitty] klasör ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Temizleyici [Spongey Kitty] Ücretsiz indirin

The Cleaner'ı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın [Spongey Kitty] Doğrudan bağlantı ile ücretsiz indirme. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Microsoft Windows® 8.1/10 (64 bit)
 • İşlemci: Intel Core i3-4340 veya daha iyisi
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: Uyumlu OpenGL / VRAM 1GB veya daha iyisi
 • Depolamak: 4 GB kullanılabilir depolama alanı
 • Ek Yorumlar: 1280×768 veya daha iyi ekran

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin