The Chant Indir


PC oyunu Chant Free Download, doğrudan bir bağlantıya önceden yüklenmiştir. Chant, 3 Kasım 2022'de yayınlandı

Oyun hakkında

Uzak bir adada ruhani bir sığınakta geçen tek oyunculu, üçüncü şahıs korku aksiyon-macera oyunu. Negatif enerjiden beslenen terörün saykodelik bir boyutu olan The Gloom'u grup ilahileri söyleyerek açtıktan sonra huzurlu bir hafta sonu kısa sürede korkuya dönüşür. Geri dönen karakterlerle etkileşim kurun, adanın karmaşık tarihini ortaya çıkarın ve evren hakkında tüyler ürpertici keşiflere tanık olun. Sadece siz yaratıklarla savaşabilir, hayatta kalanlarla mantık yürütebilir ve ritüeli tersine çevirmek için 1970'lerin kültünün mirasını çözebilirsiniz. Yavaş yavaş kendi negatif enerjileri tarafından tüketilen diğer inziva üyeleriyle etkileşime geçin. Adanın garip tarihini bir araya getirirken, The Gloom'dan serbest bırakılan prizmatik yaratıklara ve tarikatçılara karşı hayatta kalın. Savaşlarınızı seçmeli ve manevi silahları ve becerileri kullanarak hayatta kalmak için savaşmalısınız. Yakın dövüşte şansınızı yakalamak için kaynaklarınızı toplayın, üretin ve yönetin – veya panikleyip kaçın. denge her şeydir. Korku ve paniğe karşı zihninizi çelikleştirin; Vücudunuzu fiziksel tehditlerden koruyun; Meditasyon yapmak ve doğaüstü yeteneklere erişmek için zihninizi yükseltin.

The Chant nasıl indirilir ve kurulur?

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. The Chant'ın indirilmesi bittiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “The Chant'a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak; burada).
 4. The Chant klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Şarkı ücretsiz indir

The Chant'ı doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.


elektrik

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 10 64 bit
 • İşlemci: Intel Core i3-9100F @ 3.60GHz / AMD Ryzen 3 4300G
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: GeForce GTX 1050 Ti / Radeon RX 580
 • DirectX: Sayı 12
 • Depolamak: 35 GB kullanılabilir depolama alanı
 • Ek Yorumlar: SSD önerilir

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin