The Caligula Effect: Overdose Indir (Incl. ALL DLC’s)

The Caligula Effect: Overdose Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş ücretsiz indirilebilir bilgisayar oyunu. Caligula Etkisi: Aşırı Doz 12 Mart 2019’da yayınlandı

Oyun hakkında

Sanal dünyaya geri dön, Mobius. İnsanlara gerçekliğin acısını ve sorunlarını unutturmak için var olan cennet gibi bir dünya. Duyarlı bir vokaloid programı tarafından yaratılan bu dünyada, μ (mu), gerçeklik ve fantezi bulanıklaşıyor, böylece insanlar okul yıllarını mutluluk içinde yeniden yaşayabiliyorlar. Ama görünüşte güzel ve mükemmel olan bu dünyada bir şeyler yanlış. Öğrenci arkadaşlarınızla bu sahte cennetten kaçın ve The Caligula Effect: Overdose’da gerçeğe dönün!

Ana Özellikler:

Aşırı dozda yeni özellikler – Caligula Etkisi: Aşırı Doz, gelişmiş grafikler ve oynanış sunuyor! Mobius’un sanal dünyasından kaçarken yeni senaryolar, sonlar ve “Yasak Müzisyen Rotası” nı keşfedin.

Kishimai Lisesi’nin yeni yüzleri – Yeni eklenen kadın kahraman olarak oynayın! Ayrıca, Go Home Club’ın her biri kendi yeni ostinato müzisyenine sahip iki yeni üyesiyle tanışın.

Hayali zinciri kullanın! – Bu rafine JRPG savaş sisteminde sıra tabanlı savaş heyecan verici aksiyonla buluşuyor! Düşmanlarınızın bundan sonra ne yapacağını tahmin etmek için hayali zinciri kullandıktan sonra kusursuz bir strateji geliştirin!

Birleş ve kaç – Bazen tek başına yürümek zordur. Dövüş becerilerinizi geliştirmek ve sonunda gerçeğe dönmek için bu hayali cennette 500’den fazla öğrenci ile arkadaş olun.

Caligula Etkisini İndirin ve Yükleyin: Aşırı Doz

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Caligula Etkisi: Aşırı doz indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “The.Caligula.Effect.Overdose.zip’de Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir. Buraya).
 4. The Caligula Effect: Overdose klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Caligula Etkisi: Aşırı Doz Ücretsiz İndirme

The Caligula Effect: Overdose Free Download’u doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU ÇALIŞTIRMA !! dosyasına bakın. Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7 64 bit veya üzeri
 • İşlemci: Çift çekirdekli Intel veya AMD işlemci, 2,5 GHz veya daha hızlı
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GeForce 450 GTS veya AMD Radeon 6770 HD
 • DirectX: Sürüm 11
 • Kamp: 6 GB kullanılabilir alan
 • Ek Yorumlar: % 50’de 3B çözünürlük ölçeği

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin