The Book of Unwritten Tales Indir

Yazılmamış hikayeler kitabı, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş ücretsiz indir pc oyunu. Yazılmamış hikayeler kitabı 31 Temmuz 2012’de yayınlandı.

Oyun hakkında

Savaşın parçaladığı bir dünyada, yaşlı Gremlin arkeolog Mortimer MacGuffin, güçlü bir eserin karanlık sırrını elinde tutuyor. Bu esere kim sahipse, dünyanın kaderini belirler. Gölgeler Ordusu, gizemi çözmek için en iyi ve en sinsi ajanlarını gönderirken, İttifak’ın dört kahramanı istemeden krizin içine çekilir … Ana Özellikler:

 • RPG ve fantezi türüne mizahi nokta ve tıklama saygısı.
 • Ayrıntılı grafiklere sahip devasa bir oyun dünyasında yaklaşık 20 saat eğlence.
 • Çok karakterli oyun: Sırayla veya aynı anda Wilbur, Nate, Ivo ve Critter olarak oynayın ve kahramanınızın yeteneklerini akıllıca kullanın.
 • İki başlı devlerden vejetaryen ejderhalara ve iyi huylu zombilere kadar tonlarca çılgın karakterle tanışın.
 • 150’den fazla zor bulmacayı çözün ve kullanılabilecek ve birleştirilebilecek 300’den fazla öğeyi keşfedin.

Yazılmamış Öyküler Kitabı Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Yazılmamış Öyküler Kitabı indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Yazılmamış Öyküler Kitabına Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, Burada).
 4. The Book of Unwrite Stories klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Yazılmamış hikayeler kitabı ücretsiz indir.

Yazılı Olmayan Öyküler Kitabı’nı doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indir düğmesini tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, exe’ye sağ tıkladığınızdan emin olun ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçin. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi:Windows XP SP 3 (32 bit) / Vista SP 2 / Windows 7 SP 1
 • İşlemci:Pentium IV 2 GHz / Athlon 2.4 GHz
 • Depolamak:2 GB RAM
 • Grafik:128 MB RAM, PixelShader 2.0 ile Direct-X 9c uyumlu grafik kartı
 • DirectX®:9.0 c
 • Hard disk:6 GB HD depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin