The Blackout Club Indir (v08.13.2021 & ALL DLC’s)

Blackout Club Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Karartma Kulübü 29/07/2019 tarihinde yayınlandı

Oyun hakkında

The Blackout Club, küçük kasabalarının ardındaki korkunç bir sırrı araştıran bir grup genç arkadaşı içeren birinci şahıs ortak bir korku oyunudur. Her gece kasabadaki herkes yataktan kalkar ve uyurgezer olur. Sabahları ne olduğunu veya nerede olduklarını hatırlamadan uyanırlar. Bu şehirdeki bazı gençler, bu “karartmalar” sırasında kendilerini uyandırdılar ve oraya nasıl gideceklerini bilmeden kendilerini ormanda veya tren raylarında buldular. Anne babalarına, öğretmenlerine, polise anlattıklarında kimse onlara inanmayacak. Konuyu kendi ellerine aldılar ve işin özüne inmek için bir kulüp kurdular – The Blackout Club -. Ne yazık ki, yakın bir arkadaşın yakın zamanda ortadan kaybolması, uyurgezerliğin sadece garip değil, aynı zamanda ölümcül olabileceği anlamına geliyor. Siz ve arkadaşlarınız, size karşı kurulan güçlü güçleri yenmek için bir araya gelmelisiniz. Dronlar, gürültü yapıcılar ve kancalar gibi araçları kullanarak, dünyanın geri kalanına neler olduğunu kanıtlayan kanıtları elde etmeye ve kaydetmeye çalışırken yetişkinleri alt edecek ve manevra yapacaksınız. Hedefleri, düşmanları, ganimetleri ve daha fazlasını değiştiren prosedürel unsurlarla, mahallede iki gece birbirine benzemez.

Blackout Club Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. The Blackout Club indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Blackout Club’da Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip’i gerektirir). Burada).
 4. Blackout Club klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Karartma Kulübü Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Blackout Club ücretsiz indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7 için platform güncellemesine sahip Windows 7 SP1
 • İşlemci: Intel i5-2550K, 3.4 GHz
 • Depolamak: 8 GB RAM
 • Grafik: GeForce GTX670 | Radeon HD7950
 • DirectX: Sürüm 11
 • Ağ: Genişbant internet bağlantısı
 • Depolamak: 15 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin