The Abandoned Indir

Abandoned Free Download PC oyunu, doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş olarak gelir. The Abandoned, 14 Ekim 2021’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

The Abandoned, hikayeyi bölüm bölüm ortaya çıkarırken bulmacaları çözdüğünüz ve yeteneklerinizi düşman dalgalarını yenmek için kullandığınız kısa bir birinci şahıs korku deneyimidir. Bölüm 1: Awakening, The Abandoned’ın bu satın alımına dahildir, kalan üç bölüm ise geliştirildikçe DLC olarak yayınlanacak. Geliştirici ayrıca yol boyunca planlanmış birçok içerik güncellemesine sahiptir. Oyuncu ana karakterimizin rolünü üstleniyor, onu şimdilik isimsiz bırakalım. O genç bir adam, yeni evli ama yine de vahşi bir yanı var. Arkadaşlarıyla geçirdiği uzun bir hafta sonundan sonra, kendini uzak bir ormanın derinliklerinde eski bir toprak yolda bulur. Arkadaşlarına onu buraya bıraktıkları için lanet okuduktan sonra, asıl sorunun buranın nerede olduğunu ve eve nasıl döneceğini bulmak olduğunu fark eder.

The Abandoned nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. The Abandoned indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Abandoned’a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. The Abandoned klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Terk Edilmiş Ücretsiz İndir

Terk Edilmiş Ücretsiz İndirmeyi doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiş olduğundan, onu yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7
 • İşlemci: Intel Çift Çekirdekli 2.4GHz
 • Hatırlatma: 4 GB RAM
 • Grafik: Nvidia GeForce 1060
 • DirectX: Sürüm 9.0
 • Depo: 7 GB kullanılabilir depolama alanı
 • ses kartı: DirectX uyumlu

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin