The 13th Doll: A Fan Game of The 7th Guest Indir (v1.1.2)

The 13th Doll: The 7th Guest Ücretsiz İndirilebilir PC oyununun Hayran Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. The 13th Doll: A Fan Game of The 7th Guest 30 Ekim 2019’da çıktı

Oyun hakkında

The 13th Doll, The 7th Guest serisinin hayranları tarafından ve hayranları için geliştirilen bir oyundur! Tamamen gönüllü, ücretsiz bir tutku projesi olarak başladı ancak tam lisanslı bir oyuna dönüştü. 7. konukta ise kötü oyuncakçı Henry Stauf bir villa yaptırmış ve 6 misafir davet etmiştir. 7. bir konuk olan Tad, gizlice içeri girdi ve orada kapana kısıldı, gizemli hayaletler, bebekler ve diğer konukların hayaletleri tarafından rahatsız edildi – ta ki Stauf’u yenene kadar. 13th Doll, The 7th Guest’in olaylarını takip ediyor. Tad, malikaneden kaçmayı başardıktan on yıl sonra, hala geride bıraktığı ruhlar, bebekler ve Stauf’un kurbanları tarafından perili. Aslında, o kadar çok zulüm gördü ki, genç adam şimdi bir akıl hastanesinde yaşıyor – yanlış anlaşılmış, suçluluk duygusuna kapılmış ve bir fikre saplanmış: hapishane hücresinin kasvetli, dolgulu duvarlarından kaçmak, villaya geri dönmek – onun yerine. en içteki korkular – geride kalanlar, Stauf’u bir kez ve herkes için kurtar ve yen!

The 13th Doll: A 7th Guest Hayran Oyunu nasıl indirilir ve kurulur

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Bir Kez 13. Bebek: Bir Hayran Oyunu Alabileceğiniz 7. Burada).
  4. The 13th Doll: A Fan Game of The 7th Guest klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

The 13th Doll: A Fan Game by The 7th Guest Ücretsiz İndir

The 13th Doll: A Fan Game of The 7th Guest Ücretsiz İndirme’yi doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows 8
  • Grafik: Grafik kartları hala üretici desteği altında
  • Depolamak: 20 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin