That Flipping Mountain Indir (v1.0.22)

Ücretsiz indirilebilir PC oyunu Flipping Mountain, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. That Flipping Mountain, 17 Kasım 2021’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

‘This Flipping Mountain’, anlaşılması kolay, ancak ustalaşması zor kontrollere sahiptir. Öğrenme eğrisi kabaca bisiklet sürmekle aynıdır. Bunu hissedene kadar imkansız görünecek, sonra ikinci doğa haline gelecek ve hiç düşünmeden iniş yapacaksınız. Herkese merhaba, benim adım Jeff Weber. 10 yılı aşkın süredir boş zamanlarımda fizik oyunları yapıyorum. ‘O Flipping Mountain’ benim en yeni ve en iyim! Tüm fizik oyunlarım gibi, minimum düzeyde havlama ve saçmalık ile çabucak konuya giriyor. Parkour taşları, atlama tahtaları, kayak pistleri, su delikleri ve diğer zorlu engellerle dolu tek bir büyük dağda parkour stiline başlayın. Flip, kayak, dalış, düşme, boğuşma, kalkma, parkur! That Flipping Mountain’daki kontroller kavramsal olarak basittir, ancak kapağın yavaşlığını hissetmek için pratik gerektirir. Başlatma ve çevirme mekaniği, sorunsuz ve tatmin edici bir şekilde çalışmalarını sağlamak için bir yıldan fazla bir süredir iyileştirildi, ince ayar yapıldı ve tekrarlandı. Başlamak için sapan stilini ekranda herhangi bir yere aşağı ve geri sürükleyin ve bırakın. Havadayken, çömelmek için fareyi aşağı doğru hareket ettirin veya uzatmak için bırakın. İnişi tutun ve tekrarlayın. Bennet Foddy ile Başa Çıkma dünyasından ilham alan ‘That Flipping Mountain’, uğruna savaşılacak şeylerin tek bir büyük, bitişik dağıdır. İniş yapmazsanız, yapay olarak tekrar kalkışa ışınlanmayacaksınız, sadece kalkın ve tekrar park edin. Elbette, inişi yanlış yere yerleştirmezseniz, yerçekimi nereye ineceğinizi belirleyebilir. Şimdi bu dağın üzerinde parkur, kayak ve dalış yapın!

Flipping Mountain Nasıl İndirilir ve Kurulur

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
  3. That Flipping Mountain indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to That Flipping Mountain” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). Burada).
  4. That Flipping Mountain klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

O Saygısız Dağ Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile That Flipping Mountain ücretsiz indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows XP, Vista, 7, 8, 10
  • İşlemci: 2 GHz
  • Depolamak: 2 GB RAM
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolamak: 50 MB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin